V.League 2021 شرایطی را برای قهرمانی HAGL ایجاد می کند که تیم های دیگر واکنش بسیار شدیدی نشان می دهند

V.League 2021 شرایطی را برای قهرمانی HAGL ایجاد می کند که تیم های دیگر واکنش بسیار شدیدی نشان می دهند

[ad_1]

اخیراً ، شرکت سهامی فوتبال ویتنام (VPF) قصد دارد قبل از بازی دوباره V.League 2021 را به فوریه 2022 موکول کند. این طرح در زمینه توسعه پیچیده اپیدمی کوید -19 در ویتنام ساخته شده است. علاوه بر این ، تیم ویتنام در پایان سال نیز برنامه دقیق دارد ، بنابراین سازماندهی مسابقات امسال امکان پذیر نیست.

V.League 2021 شرایطی را برای قهرمانی HAGL ایجاد می کند که تیم های دیگر بسیار تند واکنش نشان می دهند 1
V.League قصد دارد از فوریه 2022 برگردد. عکس: VNE

این نشانه خوبی برای تیم های پیشرو ، به ویژه برای باشگاه Hoang Anh Gia Lai است. تیم نویی یک فصل عالی را پشت سر گذاشته و به طور موقت در رده بندی V.League قرار دارد و پس از سالها انتظار قهرمانی را از آن خود می کند. نظرات بسیاری وجود دارد که V.League 2021 به دلیل وضعیت اپیدمی و همچنین تضاد برنامه باید لغو شود. با این حال ، انتقال به سال 2022 نشانه خوبی برای تاجگذاری کنگ پوونگ و هم تیمی هایش است.

با این حال ، بسیاری از باشگاه ها موافق نیستند. VPF موافقت V.League 2021 را برای سال 2022 با موافقت 7 عضو هیئت مدیره ، بدون شنیدن نظرات روسای تیم های شرکت کننده ، تصویب کرد. بنابراین بسیاری از تیم ها واکنش های بسیار تندی داشته اند.

V.League 2021 شرایطی را برای قهرمانی HAGL ایجاد می کند که تیم های دیگر واکنش بسیار شدیدی نشان می دهند
اگر مسابقات لغو نشود ، HAGL شانس بردن V.League را دارد. عکس: Fanpage باشگاه

به اشتراک گذاشتن با جوانان، مدیر کل باشگاه فوتبال Binh Duong ، آقای Le Hong Cuong ، گفت که اگر مسابقات از 5 ماه به 6 ماه منتقل شود ، باشگاه ها آسیب زیادی می بینند. بازیکنان نمی توانند تمرین کنند ، اما تیم همچنان باید حقوق بپردازد ، به طور متوسط ​​2 تا 3 میلیارد VND در ماه.

مسئولان باشگاه Binh Duong گفتند كه آنها از VPF مشورت نمی گیرند. تیم ها فقط صبح روز 2 ژوئیه به صورت آنلاین ملاقات کردند تا برنامه هدف گیری لیگ لیگ 2021 تا 31 ژوئیه را تصویب کنند.

رئیس باشگاه سایگون ، آقای ترن هوآ بین ، تأیید کرد که با وی نیز مشورت نشده است. و رئیس باشگاه Hai Phong وانگ ترن هوان فکر می کند ایده ناکافی است. حتی در مصاحبه با ساواستار، رئیس باشگاه Hai Phong همچنین خواستار انحلال VPF به دلیل ضعف توانایی مدیریتی شد.

V.League 2021 شرایطی را برای قهرمانی HAGL ایجاد می کند ، تیم های دیگر واکنش شدیدی نشان می دهند 3
رئیس باشگاه Hai Phong ، آقای وانگ تران هوان. عکس: ساواستار

در حال حاضر ، VPF این طرح را ارائه داده و اختیارات تصمیم گیری متعلق به فدراسیون فوتبال ویتنام ، VFF است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *