Tuan Ann – وان توان خبر بسیار خوشحال کننده ای را اعلام کرد ، مربی Park Hang پس از نگرانی در مورد عدم حضور کوانگ های

Tuan Ann – وان توان خبر بسیار خوشحال کننده ای را اعلام کرد ، مربی Park Hang پس از نگرانی در مورد عدم حضور کوانگ های

[ad_1]

توآن آن و ون توان هر دو پس از بازی با اندونزی هواداران در مسابقات مقدماتی جام جهانی را آزار می دهند. هر دو بازیکن در معرض نبردهای زشت حریف قرار دارند. Tuan Ann فقط 35 دقیقه قبل از ترک زمین می توانست بازی کند ، در حالی که Van Toan نیز مجبور شد پس از پایان نیمه اول جای خود را به Kong Puong بدهد.

Tuan An - Van Toan خبر بسیار خوشحال کننده ای را اعلام کرد ، مربی Park Hang پس از نگرانی در مورد عدم حضور Quang Hai 1 ، با آرامش آهی کشید

در حالی که وان توان مجبور بود از هم تیمی هایش بخواهد او را به ماشین منتقل کنند ، تصویر لنگان Tuan Ann را لرزاند و هواداران را ناراحت کرد. حتی بیشتر از اینکه آقای پارک سردرد داشته باشد وقتی که هر دو نام مهمی در تیم هستند.

عصر روز 8 ژوئن اما ، دوتایی Tuan An – Van Toan باعث شد هواداران وقتی هر دو با هم تیمی های خود به زمین می روند موقتاً احساس امنیت کنند. هر دو بازیکن HAGL هیچ گونه مصدومیت جدی نشان ندادند و همچنان در حالت عادی قدم می زدند.

Tuan An - Van Toan خبر بسیار خوشی را اعلام کرد ، مربی Park Hang پس از نگرانی در مورد عدم حضور Quang Hai 2 با آرامش آهی کشید
توآن آن و ون توان عصر روز 8 ژوئن در تیم تمرینی تیم ویتنام ظاهر شدند. عکس: VFF

صبح روز 9 ژوئن ، فدراسیون فوتبال ویتنام نیز اطلاعات رسمی در مورد مصدومیت این دو بازیکن داشت. به ویژه هر دو برای بررسی وضعیت به MRI منتقل شدند. توآن آن پس از برخورد به توپ حریف از ناحیه مچ پا درد گرفت و ون توان از ناحیه شانه و ران درد گرفت.

طبق ارزیابی اولیه ، خوشبختانه توآن آن و ون توان هیچ گونه آسیب استخوانی نداشته اند ، بنابراین مدت زیادی طول نخواهد کشید تا آنها به تمرینات عادی برگردند.

Tuan An - Van Toan خبر بسیار خوشحال کننده ای را اعلام کرد ، مربی Park Hang پس از نگرانی در مورد عدم حضور Quang Hai 3 با آرامش آهی کشید

با این وجود فرصت بازی با توآن آن یا ون توان در دیدار برابر مالزی در 7 ژوئن هنوز باز است.

در حال حاضر Coach Park Hang-seo هنوز کارتهایی در دست دارد که می تواند جایگزین Van Toan شود. با این حال ، نبود دو کوانگ های و توآن آن سردرد دیگری است. این دوتایی است که در آخرین بازی برابر اندونزی بسیار خوب بازی کرد.

Tuan An - Van Toan خبر بسیار خوشحال کننده ای را اعلام کرد ، مربی Park Hang پس از نگرانی در مورد عدم حضور Quang Hai 4 با آرامش آهی کشید
مربی پارک Hang-seo باید در دیدار برابر مالزی نقشه جدیدی برای موقعیت مرکزی در خط هافبک پیدا کند. عکس: زینگ

استراتژیست کره ای باید برای رویارویی آینده با مالزی استفاده از Xuan Truong ، Duc Huy ، Hai Long یا حتی کشیدن Trong Hoang در وسط را در نظر بگیرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *