Tu Long توسط تیم در سراسر خط مقیاس با چهره ای سخت بسته شد ، کاربران شبکه خواستار پرداخت جریمه شدند زیرا ماسک نداشتند

Tu Long توسط تیم در سراسر خط مقیاس با چهره ای سخت بسته شد ، کاربران شبکه خواستار پرداخت جریمه شدند زیرا ماسک نداشتند

[ad_1]

آیا تا به حال در جاده قدم گذاشته اید ، ناگهان شخص خاصی را گرفتار کرده اید ، چه احساسی خواهید داشت؟ در مورد تصویری که توسط ntizen در زیر به اشتراک گذاشته شده است ، مطمئناً همه با عبارت “مرد آسمانی” احساس بسیار خنده داری خواهند کرد.

در عکس مشترک با خط وضعیت: چه جور آدمی پشت سر من است؟؟ “، هنرمند Tu Long با بیان بسیار “عبوس” ظاهر شد.

Tu Long در نزدیکی

امروز صبح که در خیابان های هانوی دور می زند ، با کشیدن جریان ترافیک به سمت دفتر ، عبارت “سیب فرهنگی” خوشحال نمی شود.

علاوه بر این ، تو لانگ همچنین در معرض دید کاربران شبکه قرار گرفت که هنگام شرکت در ترافیک از ماسک استفاده نکرده است. نیازی به ترجمه Covid-19 نیست ، که دوره پیچیده و آلوده ای از این دست است و ماهیت کار باعث می شود هنرمند به راحتی از بیماری های تنفسی رنج ببرد.

Tu Long توسط

بسیاری از کاربران شبکه با مشاهده تصویر Tu Long بدون ماسک ، او را به دلیل نداشتن ماسک شوخی و مجازات کردند. حتی برخی به این قانون استناد کردند و از تو لونگ خواستند به دلیل نداشتن ماسک از 1 تا 3 میلیون جریمه نقدی استفاده کند.

Tu Long توسط

در پایان سال ، مطمئنا Tu Long و بسیاری دیگر از هنرمندان به دلیل تنگ بودن عکس ها و گرافیک بسیار شلوغ خواهند بود. ناگفته نماند که شایعات بازگشت ارتش اپل 2021 در شب سال نو وجود دارد ، ترافیک مانند امروز صبح باعث می شود تو لون نتواند به اندازه تصویری که شهروندان به طور فعلی به اشتراک می گذارند ، خوشحال باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *