Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی ، به دلیل کوتاه پوشیدن مدام مورد تمسخر قرار می گیرد زیرا او به عنوان بازار لباس های طراح می پوشد

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی ، به دلیل کوتاه پوشیدن مدام مورد تمسخر قرار می گیرد زیرا او به عنوان بازار لباس های طراح می پوشد

[ad_1]

تریو لو دین در صنعت سرگرمی چین به عنوان ستاره کلاس A شناخته می شود. Trieu Le Dinh که اصالتاً یک دختر روستایی بود ، با یک سری فیلم های معروف مانند “Tan Hoan Chau way” ، “سام سام اینجاست” ، “Cung در حال پخش بخور” ، “So Kieu story” به سرعت تماشاگران را تحت تأثیر قرار داد. “داستان مین لان” ، ….

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی ، به دلیل کوتاهتر بودن مرتباً مورد تمسخر قرار می گیرد زیرا او مانند بازار لباسهای طراحی می کند 1

تریو لو دین ستاره صنعت سرگرمی چین است.

با شهرت و شیرینی خود ، Trieu Le Dinh به سرعت نامی است که مارک ها و مارک های معروف به دنبال آن می گردند. این بسیار مشهود است که این مارک Dior در چین شد.

به خصوص پس از عروس مغرور بودن و به دنیا آوردن فرزند ، به Trieu Le Dinh اشاره شد که زیبایی او روز به روز زیباتر می شود. با این حال ، بازیگر همیشه به دلیل بدخلقی خود هنگام پوشیدن لباس های مارک دار انتقادات زیادی می کند.

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی دائماً کنایه از پوشیدن لباس های طراح مانند Markets 2 می گیرد

اگرچه او زیبایی زیبایی دارد ، اما تریو لو دین اغلب به دلیل کم خوی بودن مورد انتقاد قرار گرفته است.

اخیراً Trieu Le Dinh از شبکه Weibo برند مد Dior در شبکه های اجتماعی ظاهر شد. در این سری جدید از عکس ها ، همسر Phung ، Thieu Phong با نسخه محدود Hibiscus برای سال جدید ظاهر می شود.

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی دائماً کنایه از پوشیدن لباس های طراح مانند Markets 3 می گیرد

ژائو لیینگ با لباس جدید دیور لباس پوشید.

اگرچه این زیبایی چیزی برای کوچک شمردن ندارد ، اما بسیاری از طرفداران ضد اظهار نظر کردند که ترکیب لباسهای رنگی یکپارچه توسط Trieu Le Dinh باعث می شود این لباس روستایی تر شود. به خصوص در عکس دینگ بائو در ترکیب با آپارتمان ها و کیف حمل او را شبیه “عمه ای در بازار” می کند.

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی دائماً کنایه از پوشیدن لباس های طراح مانند Markets 4 می گیرد

کنایه از شبکه Trieu Le Dinh لباس های طراحانه می پوشد ، اما بازار را دوست دارد.

این اولین باری نیست که ژائو لینگ لباس مجلسی می پوشد کنایه می زند. پیش از این ، سام سام از طرح صاف پیراهن دیور استفاده می کرد ، اگرچه زیبایی زیبای او را نمی توان انکار کرد ، اما چیزی که از او کم است جذابیت و مزاج کاریزماتیک او است ، که باعث می شود لباس چاپلوس نباشد و بسیاری از طرفداران نیز از قضا او را روستایی به نظر می رسد

تری لدین به عنوان یک عروس سلطنتی دائماً کنایه می زند که لباس های طراح مانند Markets 5 را بپوشد

تریو لو دی پیراهن دیور را به نمایش گذاشت اما مورد انتقاد کاربران شبکه قرار گرفت.

یا در مواقع دیگر ، درست مثل لباس های Dior ، تغییر لباس برای احتیاط بیشتر باعث خراب شدن طرح اصلی می شود و باعث می شود لباس مانند یک بازار متوسط ​​ظاهر شود.

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی ، دائماً کنایه می زند که لباس های طراح مانند بازارهای 6 را بپوشد

یا لباس توسط خانم بازیگر اصلاح شده است ، که باعث می شود کشور بیشتر شود.

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی دائماً کنایه از پوشیدن لباس های طراح مانند Markets 7 می گیرد

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی دائماً کنایه می زند که لباس های طراح مانند بازارهای 8 را بپوشد

Trieu Le Dinh به عنوان یک عروس سلطنتی دائماً کنایه می زند که لباس های طراح مانند بازارهای 9 را بپوشد

نظرات شبیه هیچ یک از Trieu Le Dinh نیست.

یکی از جملات کلاسیکی که کاربران شبکه هنگام پوشیدن اقلام مارک دار توسط ژائو لیینگ در مورد آن اظهار نظر می کردند این بود: “سطح ژائو لیینگ این است که او می تواند مارک های میلیاردر را به همان اندازه محبوبیت در Taobao کند.”

علی رغم بسیاری اظهارنظرهای انکارآمیز ، “هوادار واقعی” تریو لو دین همیشه برای دفاع از بت خود می ایستد. آنها معتقدند که ژائو لیینگ ساده و نزدیک باعث جذابیت بازیگر زن شده است. به همین دلیل درگیری شدید بین طرفداران و ضد هواداران هرگز در شبکه های اجتماعی متوقف نشده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *