“Trieu Chieu” Ha Gia Kinh در زندگی واقعی نقش دارد: 62 ساله ، مجرد ، ثروتمند ، عاشق سفر به دنیا است

“Trieu Chieu” Ha Gia Kinh در زندگی واقعی نقش دارد: 62 ساله ، مجرد ، ثروتمند ، عاشق سفر به دنیا است

[ad_1]

با مراجعه به هاگیا كینه ، همه بلافاصله به تصویری چشمگیر روی صفحه نمایش كوچك با نقش تریو چیو در بائو تانه تین می اندیشند. می توان گفت که این نقش برای Ha Gia Kin موفقیت بزرگی بود و نام او را در سراسر آسیا گسترش داد.

ها گیا کین در نقش Trien Chieu به یک افسانه تبدیل شد. عکس: اینترنت

موفقیت چنین بود ، اما بلافاصله پس از بائو تان تین ، ها گیا كین حرفه بازیگری خود را مسدود كرد. مشخص است که دلیل عدم حضور وی در صفحه نمایش کوچک به دلیل درگیری بازیگر و شرکت فیلم سازی Hoa Thi است. از آنجایی که کیم زیو کوآن ، بازیگر نقش بائو تان تین ، بی دلیل قطع شد ، ها گیا کین برای محافظت از همکاران خود ایستاد و تصمیم گرفت آنجا را ترک کند.

همچنین بعد از بائو تان تیان ، ها گیا کین تصمیم گرفت شغل خود را در تجارت تغییر دهد و این نیز راه درستی است که بازیگر دنبال کرده است.

تا به حال ، کسب و کار Ha Jia Keane زمانی توسعه یافته است که او صاحب یک کارخانه دارویی باشد و یک قنادی را باز کند. زندگی او در سن 62 سالگی نیز مملو از ابریشم است.

علاوه بر این ، تجربه دو رابطه عاشقانه با پشیمانی و اندوه فراوان ، بازیگر را به انتخاب زندگی تنها واداشت. بدون محدودیت خانوادگی ، بدون کمبود پول ، بازیگر اغلب اوقات فراغت خود را صرف مسافرت و کشف مکان های جدید می کند.

Ha Gia Kinh همچنین اظهار داشت که نقش Trien Chieu مانند ورود به زندگی واقعی است ، وقتی او دوست دارد اینجا و آنجا سفر کند ، کارهای خوبی انجام دهد ، به مردم کمک کند.

“Trieu Chieu” Ha Gia Kinh و زندگی در سفر در 62 سالگی. عکس: اینترنت

در سن 62 سالگی ، مجرد ، ثروتمند و هنوز با سبکی جوان و جذاب ، هاگیا کینه هنوز نامی است که دیگران را تحسین می کند ، اما همچنین باعث می شود بسیاری از مردم پشیمان شوند زیرا او واقعاً نیمی از زندگی خود را برای زندگی شما پیدا نکرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *