“Tieu Long Nu” Ly Nhuoc Dong زیبایی دارد که در 41 سالگی “بدون توقف پایین می رود” زیرا او بیش از حد “سوn تغذیه” دارد

“Tieu Long Nu” Ly Nhuoc Dong زیبایی دارد که در 41 سالگی “بدون توقف پایین می رود” زیرا او بیش از حد “سوn تغذیه” دارد

[ad_1]

در گذشته فیلم “Than Dieu Dai Hiep” نسخه های زیادی داشت. با این حال ، فقط Ly Nhuoc Dong در نسخه 1995 نقش زن Tieu Long را بازی کرد که واقعاً تماشاگران را تحت تأثیر قرار داد. بنابراین ، اغراق نیست اگر بگوییم او بهترین Tieu Long Nu روی صفحه است.

“Tieu Long Nu” Ly Nhuoc Dong زیبا ترین صفحه است

در سن 55 سالگی ، بازیگر زن هنوز ازدواج نکرده است ، زیبایی او همیشه قلب های زیادی را به هم می زند. با این حال اخیراً تصاویر لی نوک دونگ در حال حاضر مخاطبان و طرفداران را به دلیل ضعف بیش از حد نگران کرده است. “استخوان های برهنه” این بازیگر ، ظاهر سوour تغذیه او زیبایی که مدتهاست برخوردار است را کاهش داده است.

قد کشیده شده است Ly Nhuoc Dong 1m60 ، اما وزن فعلی او 41 کیلوگرم است ، در مقایسه با حد طبیعی بسیار ضعیف است. با این حال ، قبل از اینکه مخاطبان از وضعیت او نگران شوند ، لی نوهوک دونگ تأیید کرد که او هنوز بسیار قوی است.

“Tieu Long Nu” Ly Nhuoc Dong باعث حرکت با اسکلت قابل مشاهده شد
بازیگر زن نسبت به مقررات بسیار ضعیف است

این بازیگر متولد 1966 است و با فشار دادن دمبل های 8 پوندی بدون نشان دادن خستگی و دشواری ، آن را به راحتی به همه ثابت کرد. بسیاری از طرفداران معتقدند که این زیبایی چربی اضافی ندارد زیرا او سخت تمرین می کند و ورزش می کند.

از آنجا که او بیش از حد ضعیف بود ، زیبایی Ly Nhuoc Dong بسیار افت کرد

لی نوهوک دونگ اخیراً وقتی اعتراف کرد که در گذشته زمانی عاشق کو تین لاک بوده است – ستاره او در Than Dieu Dai Hiep – تماشاگران را شوکه کرد. در آن زمان ، به دلیل اینکه هر دو زمان زیادی را در محل کار خود گذراندند ، عشق به سرعت شکست ،

تا کنون ، مشاغل Co Thien Lac و Ly Nhuoc Dong موفقیت بزرگی داشته اند. با این حال ، تاکنون هر دو در رابطه عاشقانه عجیب و غریب و بسیار پنهانی هستند. بنابراین ، طرفداران نمی توانند انتظار داشته باشند که لی نوهونگ دونگ و کو تین لاک می توانند داستان عشق ناتمام 15 سال پیش را ادامه دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *