Tieu Chien ، Duong Duong و Cbiz مرد “خدا متنفر است” از آرایش سنگین: قانون جدید ، نمی ترسی؟

Tieu Chien ، Duong Duong و Cbiz مرد “خدا متنفر است” از آرایش سنگین: قانون جدید ، نمی ترسی؟

[ad_1]

در سال های اخیر ، مقامات چینی مدیریت هنرمندان را تشدید کرده اند. مجموعه ای از اسناد ، مانند تنظیم فعالیت های طرفداران ، ممنوعیت ژانر فیلم های پرشور اصلاح شده ، قیمت دستمزد و محدود کردن هنرمندان مردی که به توپ تکیه می کنند (صاف) … برای ایجاد محیط صادر شد. تجارت نمایشی تمیز و متمدن. صبح روز 28 سپتامبر ، Quang Minh Daily نیز با انتشار بیانیه ای از وضعیت هنرمندان با آرایش زیاد انتقاد کرد و حقیقت را در مورد زیبایی پوشاند. این امر باعث شده است صنعت سرگرمی چین ستاره هایی با “زیبایی معمولی ، بدون استعداد” ظاهر شود که ارزشهای زیبایی را مخدوش می کند.

Tieu Chien ، Duong Duong و مرد Cbiz

با این حال ، در جایی در Cbiz پر سر و صدا ، هنوز ستاره هایی هستند که به آرایش مجلل “نه” می گویند و به تنهایی به عموم می آیند.

Tieu Chien ، Duong Duong و Cbiz مرد

شیائو ژانگ

Thie Chien پس از معروف شدن با فیلم پرطرفدار Tran Tin Len ، در حال حاضر تأثیرگذارترین ستاره در Cbiz است. پدر هنرمند مرد که در خانواده ای با سنت متمدن به دنیا آمده ، در تربیت فرزندان بسیار سخت گیر است. از زمان پیوستن به صنعت سرگرمی ، Thie Chien هنوز چهره سرد و مردانه خود را حفظ کرده است ، هرگز موهای خود را رنگ نکرده و گوش هایش را سوراخ نکرده است. هر بار که او روی صحنه می رود یا در رویدادی شرکت می کند ، تیم خدای مرد چین در آرایش متوسط ​​است تا طبیعی ترین ظاهر ممکن را به ارمغان بیاورد.

Tieu Chien ، Duong Duong و خدایان مرد Cbiz

هو نات تین

هو نات تین که “خدای مرد جوان” نامیده می شود تحت تأثیر قرار گرفت زیبایی هم زیبا و هم ناز اگرچه او آرایش براق نداشت ، اما خدای مرد هو همچنان یک نتیجه مطلق در قلب طرفداران به دست آورد. با گذشت زمان ، تصاویر بصری هو نات تین بیشتر و بیشتر کامل شد ، او بیشتر و بیشتر مردانه و ظریف تلقی می شود.

Tieu Chien ، Duong Duong و خدایان مرد Cbiz

لی دیچ فونگ

لی دیچ فونگ با داشتن چهره ای زاویه دار مردانه ، همواره در زندگی بسیاری از زنان شریک زندگی محسوب می شده است. خدا به او خلق و خوی خوبی داد ، بنابراین بازیگر گریم خود را نیز بسیار محدود کرد. موهای مشکی از ابتدای خود Ly Dich Phong را تعقیب کرده است ، ستاره مرد بدون توقف در آنجا ، یک سبک مد مینیمالیستی و ظریف را نیز ترجیح می دهد.

Tieu Chien ، Duong Duong و خدایان مرد Cbiz
دوونگ دوونگ

در حال رشد در یک محیط نظامی ، شخصیت Duong Duong بسیار واضح است ، همه اقدامات بسیار تعیین کننده و مستقیم هستند. فقط هنگام حضور در رویدادها یا شرکت در برنامه ها در نور کم ، او لهجه ای با زمینه نازک و روشن ایجاد می کند!

Tieu Chien ، Duong Duong و Cbiz مرد
تانگ وی لانگ

اگرچه به اندازه نام های فوق محبوب نیست ، ظاهر زیبای تانگ او لانگ نیز در رتبه های اول و دوم Cbiz قرار دارد.

Tieu Chien ، Duong Duong و خدایان مرد Cbiz

>>> همچنین ببینید: Tieu Chien ، Nhat Bac و مجموعه ای از خدایان مرد Cbiz قبل از ممنوعیت “احساسی” تغییرات چشمگیری انجام می دهند

https://www.youtube.com/watch؟v=rcSvC4hHmME

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *