Tang Thanh Ha وقتی در کنار خواهران همسر میلیاردر خود ایستاده است ، برجسته می شود

Tang Thanh Ha وقتی در کنار خواهران همسر میلیاردر خود ایستاده است ، برجسته می شود

[ad_1]

به تازگی و به مناسبت سال جدید ، تانگ تانه ها عکسی صمیمی با عروس راهب به اشتراک گذاشت که مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت. گرچه او مادر 2 فرزند است ، اما گرایش و خلق و خوی Tang Thanh Ha هرگز طرفداران را ناامید نکرده است.

Tang Thanh Ha وقتی کنار خواهران همسر یک میلیاردر می ایستد ، برجسته می شود

تانگ تانه ها عکس هایی را با خواهران شوهرش به اشتراک گذاشت.

Tang Thanh Ha که به عنوان “Ngoc Nu” معروف صنعت سرگرمی ویتنام شناخته می شود ، هر زمان که ظاهر می شود ، همیشه توجه ها را به خود جلب می کند. Tang Thanh Ha اخیراً ضعیف و ضعیف شده است ، بنابراین چهره او دیگر مانند گذشته گرد نیست. با این حال ، زیبایی و جذابیت Tang Thanh Ha هنوز درخشان ، مجلل است و هرگز طرفداران را ناامید نکرده است.

این اولین بار نیست که تانگ Thanh Ha عکس هایی از رابطه نزدیک خود با اعضای خانواده همسر میلیاردر را نشان می دهد. همانطور که انتظار می رفت بهترین زیبایی در صنعت سرگرمی ویتنام باشد ، ها تانگ شوهر مخفی خود را شکست داد. به نظر می رسد او با تائو تین و استفانی نگوین ، مخفی ترین عروس خانواده میلیاردرها بسیار نزدیک است.

Tang Thanh Ha وقتی کنار خواهران شوهر میلیاردر می ایستد ، برجسته می شود 2

Tang Thanh Ha وقتی کنار خواهران شوهر میلیاردر می ایستد ، برجسته می شود 3

پیش از این ، بازیگر زن “ناگهان خواست گریه کند” تصویر خود را با عروس مخفی میلیاردر – استفانی نگوین ، برای جشن تولدش به اشتراک گذاشت. برخلاف شایعات متناقض در مورد یک عروس ، عروس یا عروس ، اگرچه یک خانواده ثروتمند است ، رابطه بین خواهر و برادر در خانواده شوهر Tang Thanh Ha همیشه خوب است.

Tang Thanh Ha وقتی کنار خواهران شوهر میلیاردر خود می ایستد ، برجسته می شود 4

Tang Thanh Ha وقتی کنار خواهران شوهر میلیاردر می ایستد ، برجسته می شود 5

ها تانگ بارها با شوهر مخفی خود عکس گرفته است.

تانگ تانه ها و استفانی نگوین بسیار نزدیک هستند ، این دو اغلب با هم در فعالیت های ورزشی شرکت می کنند. هر دو خواهر دریایی از صمیمیت خود در شبکه های اجتماعی دریغ نکردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *