Super Tree این موفقیت موفق توسط غول Ha Thanh به ارزش 10 میلیارد فریاد خورد

Super Tree این موفقیت موفق توسط غول Ha Thanh به ارزش 10 میلیارد فریاد خورد

[ad_1]

طبق تحقیقات انجام شده ، این مجسمه عجیب متعلق به آقای دنگ فونگ هیپ (Long Bien) بوده است. صاحب درخت انجیر گفت که این اثر “میوه ثروت” است زیرا مانند یک درخت جامد مانند دیوار به نظر می رسد و این بدان معنی است که افرادی که سخت کار می کنند ، نتیجه می گیرند ، یک زندگی سعادتمند و مرفه.

ابر درخت

همه ریشه ها صاف هستند ، این نشان می دهد که درخت چندین سال قدمت دارد. عکس: FB

به گفته آقای هیپ ، ارزش هنری بسیار ارزشمند است ، ارزش اقتصادی این اثر باید تا 10 میلیارد VND باشد. هرکسی که می خواهد مالک شود باید واقعاً عاشق کار باشد و همچنین کار سخت هنرمند را پس از 20 سال برای خلق یک بونسای زیبا درک کند.

ابر درخت

عکس: FB

به گفته بسیاری از افرادی که می خواهند بونسای را تحسین کنند ، همه ریشه ها صاف است و این ثابت می کند که درخت چندین سال قدمت دارد – تحت تأثیر طبیعت برای سالهای طولانی درخت دارای چنین ریشه های منحصر به فردی است. با این حال ، قیمت 10 میلیارد در مقایسه با بازار فعلی بونسای بسیار بالا است.

ابر درخت

در حال حاضر ، بسیاری از مردم عاشق زنگ ، انجیر را دوست دارند ، به همین دلیل بسیاری از طرح های زیبای بونسای وجود دارد. در عین حال ، این درخت دارای معانی بسیار خوبی است ، خصوصاً از نظر فنگ شویی. عکس: FB

ابر درخت

بازدیدکنندگان مجذوب این درخت می شوند که می تواند “عظیم” باشد و ارتفاع آن حدود 2 متر است و قطر پایه ریشه آن حدود 3 متر است. ریشه دارای ریشه های بسیار بزرگی است که روی زمین شناور است و روی ریشه بزرگ نیز ریشه های بسیار ریز وجود دارد ، رنگ ریشه به زیبایی متحجر شده است.

ابر درخت

با گذشت زمان ، درختان انجیر با اشکال منحصر به فرد ، که بیش از میلیاردها دلار هزینه داشتند ، دیگر بسیاری از بازیکنان بونسای را متعجب نمی کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *