Son Tung M-TP کار ویژه ای برای ستاره خود ، ثروتمندترین ویتنامی جهان انجام داد تا به وان کوانگ لانگ کمک کند تا به خانه برود.

Son Tung M-TP کار ویژه ای برای ستاره خود ، ثروتمندترین ویتنامی جهان انجام داد تا به وان کوانگ لانگ کمک کند تا به خانه برود.

[ad_1]

کشف MC’s Ai یک میلیونر است

در برنامه قهوه صبحگاهی پخش امروز ، MC دیپ چی اعلام کرد که “پروفسور روت” دین تین دونگ MC جدید برنامه خواهد بود چه کسی میلیونر است. انتظار می رود “پروفسور اسپینینگ” به عنوان یک فرد شوخ طبع و متحرک ، نفس تازه ای به این برنامه محبوب ببخشد. اولین شماره به میزبانی “استاد چرخش” از 5 ژانویه پخش می شود. قبل از، چه کسی میلیونر است توسط MC لای ون سام ، روزنامه نگار وقت ، دان دنگ.

داغترین اخبار سرگرمی عصر 31 دسامبر: Son Tung M-TP کار ویژه ای برای ستاره های خود انجام داد ، ثروتمندترین ویتنامی جهان به وان کوانگ لانگ کمک کرد تا به خانه خود برسد.

Son Tung M-TP کار خاصی برای ستاره هایش انجام می دهد

اخیراً ، کاربران شبکه چیز خاصی را کشف کردند که Son Tung M-TP هنگام انجام MV برای همکار خود Hai Tu انجام داد. ما اهل حال هستیم. به طور خاص ، این خواننده مرد از عرق روی دست خود رنج می برد ، بنابراین در MV هنگام فیلمبرداری از صحنه ، یک ورق کاغذ مرتب کرد و دست هایش را گرفت تا Hai Tu راحت باشد. بسیاری از کاربران شبکه اقدام ظریف خواننده Thailand Bean را ستودند.

داغترین اخبار سرگرمی عصر 31 دسامبر: Son Tung M-TP کار ویژه ای برای ستاره های خود انجام داد ، ثروتمندترین ویتنامی جهان به وان کوانگ لانگ کمک کرد تا به خانه خود برسد.

ثروتمندترین ویتنامی جهان به وان کوانگ لانگ کمک کرد تا به خانه بازگردد

ها فونگ ، خواهر کام لی ، همچنین به عنوان ثروتمندترین ویتنامی جهان شناخته می شود ، صفحه شخصی خود را به اشتراک گذاشت و درد خود را در هنگام عزیمت ناگهانی خواننده وانگ کوانگ لانگ ابراز داشت. هنگامی که یک مفسر از ها Phuong خواست تا به وانگ کوانگ لانگ کمک کند تا به خانه برگردد ، خواهر کام لی پاسخ داد: “از طولانی ها بپرسید. اگر می توانید با Long تماس بگیرید ، من از این هزینه ها پشتیبانی می کنم. در همین حال ، هافونگ همچنین از هزینه بازگشت بازیگر آنو به کشور برای مراسم تشییع جنازه پشتیبانی کرد.

داغترین اخبار سرگرمی در شامگاه 31 دسامبر: Son Tung M-TP کاری ویژه برای ستاره های خود انجام داد ، ثروتمندترین ویتنامی جهان کمک کرد تا وان کوانگ لانگ را به کشور خود ببرد 3

هونگ جیانگ به طور خارق العاده ای به کسب و کار خود بازگشته است

پس از مدتی جنجال ، هونگ جیانگ اخیراً برای “سفید” کردن اعتبار خود و بازگشت به تجارت نمایش فعالیت کرده است. به تازگی ، زیبایی فراجنسیتی توجه نمایش را به خود جلب کرده است “شما به دنبال سفیر کامل – خانم بین المللی ملکه ویتنام 2020 هستید. Huong Giang سبک مودبانه تر ، زبان معتدل تر و اقدامات معنی دار در برنامه دارد. علاوه بر این ، زیبایی ها به طور منظم با طرفداران ارتباط برقرار می کنند ، نظرات را محدود می کنند تا جنجال آنتی فن را محدود کنند. پس از موج های فراوان ، هونگ جیانگ اکنون نگرش معتدل تری را حفظ می کند تا از عقاید متناقض جلوگیری کند.

داغترین اخبار سرگرمی در شامگاه 31 دسامبر: Son Tung M-TP کار ویژه ای برای ستاره های خود انجام داد ، ثروتمندترین ویتنامی جهان کمک کرد ون کوانگ لانگ را به سرزمین خود بیاورد 4

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *