NS Hong Van و Tien Luat با شنیدن ناگهانی صدای NS Chi Tai اشک ریختند

NS Hong Van و Tien Luat با شنیدن ناگهانی صدای NS Chi Tai اشک ریختند

[ad_1]

NS چی تای در 1 ماه درگذشت ، اما طرفداران و همکارانش نتوانستند آرام شوند. به تازگی ، در آخرین قسمت “حافظه مبارک” ، که در شب 10 ژانویه پخش شد ، تین لوات ، NS هونگ وان ، MC لای ون سام و بسیاری دیگر از هنرمندان هنگام تصویر مرحوم NS اشک ریختند. بازپخش.

NS Hong Van و Tien Luat با شنیدن ناگهانی صدای NS Chi Tai 1 اشک ریختند

NS Chi Tai متأثر از بازی تعداد زیادی از هواداران را ترک کرد

تا حدی ، هنگامی که آواز NS Chi Tai فقید به گوش می رسید ، بسیاری از مردم برادر مهربان و مهربان را تشخیص دادند. وقتی هر فیلم درباره افراد مسن با بازی شاد روی صحنه نشان داده شد ، تین لوات نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد.

مخاطبان نیز از دیدن لحظات چی تای در زمان حیات وی بسیار متأثر شدند. در هر صورت ، او همیشه مشتاق ، با نشاط و دلسوز بود. به محض اینکه آهنگ اجرا شده توسط NS Chi Tai متوقف شد ، MC Lai Van Sam گفت: “امروز ما این آهنگ را بیشتر از حد معمول پخش می کنیم تا بتوانیم صدای خود را بشنویم و چهره هنرمندان مورد علاقه خود را بخاطر بسپاریم. این هنرمند خاطره بسیاری از افراد است و همچنین خاطره ای از این نمایش استاین جمله قلب بسیاری از مردم را جلب کرد. نه تنها تین لوات ، NS هنگ وانگ ، همکاران و حاضران برای بزرگداشت آن مرحوم سر تعظیم فرود آوردند.

NS Hong Van و Tien Luat با شنیدن ناگهانی صدای NS Chi Tai 2 اشک ریختند

NS Hong Van و Tien Luat با شنیدن ناگهانی صدای NS Chi Tai 3 اشک ریختندتین لوات و دکتر هنگ وانگ وقتی به صحبت های MC Lai Van Sam درباره هنرمند چی تای گوش دادند ، تحت تأثیر قرار گرفتند. عکسهای صفحه

در قلب بسیاری از مردم NS Chi Tai برای همیشه از بین رفته است ، اما تصاویر زیبا هنوز در خاطرات طرفداران و همکاران باقی مانده است. به خصوص با تین لوات ، NS هنگ وانگ و هنرمند چی تای نه تنها همکار نیستند بلکه برادر ارشد که آنها را راهنمایی می کند همیشه علاقه مند به کمک به نوجوانان است. در مورد مخاطبان ، تصویر NS Chi Tai ، شاد ، خوش مشرب و دلسوز همیشه باقی خواهد ماند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *