Nhiet Ba Duong Duong: You are My Pride سانسور شده

Nhiet Ba Duong Duong: You are My Pride سانسور شده

[ad_1]

“تو افتخار من هستی” از نویسنده کو من از رمانی به همین نام اقتباس شده است. این فیلم داستان ستاره زن کیو تین تین (با بازی دیچ لو نهیت با) است که به عنوان نماینده بازی آنلاین King of Glory انتخاب شده است. او توسط شرکت مدیریت مسحور شده است که توانایی فوق العاده ای در انجام بازی دارد ، اما در واقع او فقط یک “مرغ فازی” است. بنابراین ، برای عبور از مسابقه در مقابل هواداران ، کیو تین تین مجبور شد یک جفت بازیکن باکلاس بخواهد. این مهندس هوانوردی وو تو است ، همچنین دبیرستان او است.

“شما افتخار من هستید” از Duong Duong – Nhiet Ba سانسور می شود

به گفته وایبو ، این فیلم سانسور شده است و اواخر این ماه اکران می شود. به قول معروف ، این فیلم فقط 27 قسمت دارد ، اما ایستادن طرفداران کافی است ، زیرا “شما افتخار من هستید ،” یک مجموعه بصری درجه یک جهانی “محسوب می شوید. بسیاری از طرفداران هنوز در محاصره هستند زیرا پخش نشده ، دو نام Duong Duong و Dich Le Nhiet Ba همچنین نشان می دهد که “از نظر بصری” سازمان یافته است.

“شما افتخار من هستید” ساخته Duong Duong – Nhiet Ba سانسور می شود

بر اساس این رمان ، یک سری نام مستعار توسط طرفداران شخصیت Kieu Tinh Tinh توسط Nhiet Ba داده شده است: بازی ، صمیمانه تحمل کیو تین تین ، می داند که چگونه به جلو و عقب حرکت کند ، نفس هنری کیو تین تین ، پنهان در روش چرم سفید روشن کیو تین تین ، همسر ملی کیو تین تین “.

“شما افتخار من هستید” ساخته Duong Duong – Nhiet Ba سانسور می شود

پیش از این در مصاحبه با “شما افتخار من هستید” این دو بازیگر اصلی افشاگری های جالبی داشتند. Duong Duong تایید کرد که فیلم صحنه های عاشقانه بسیار شیرینی بین این دو خواهد داشت. در نتیجه ، او و دیچ لو نیته با هم ارتباط نزدیکتر و نزدیکی پیدا کردند.

“تو افتخار من هستی” ساخته Duong Duong – Nhiet Ba سانسور می شود

و دیچ لو نهیت با گفت که شباهت ها و اختلافات بین او و کیو تین تین عبارتند از: “تا حد ممکن به یک فرد عادی تبدیل می شوم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *