Ngo Kien Huy ارتباط بین دونگ Nhi و Noo Phuoc Thinh پس از جدایی را فاش کرد

Ngo Kien Huy ارتباط بین دونگ Nhi و Noo Phuoc Thinh پس از جدایی را فاش کرد

[ad_1]

به تازگی ، در صفحه شخصی خود ، نگو کین هوی عکسی را که با دونگ نیی و Noo Phuoc Thinh گرفته شده است ، به همراه خط اشتراک گذاشت: “بهترین دوست ، نیازی به یادآوری نیست ، نیازی به تلاش برای برقراری ارتباط نیست ، اگرچه مدت زیادی است که یکدیگر را ندیده ایم ، فقط بنشینید و می توانیم با هم غذا بخوریم ، حتی” سلام “لازم نیست. “وقت غذا خوردن و گفت ،” من به تو می گویم … “گویی این سالها فقط دیروز بود.

Ngo Kien Huy ارتباط بین دونگ Nhi و Noo Phuoc Thinh پس از جدایی 1 را فاش کرد
Ngo Kien Huy ارتباط بین دونگ نیی و Noo Phuoc Thinh پس از جدایی را فاش کرد
نگو کین هوی در مورد دوستی نزدیک این سه نفر صحبت می کند. عکس توسط FBNV

این مقاله به سرعت مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت. فقط یک عکس می تواند نشان دهد که رابطه این سه نفر هنوز مثل همیشه نزدیک است. به نظر می رسد دونگ نی و نو فوك تین پس از یك دوره پارگی عاطفی نزدیك به هم نزدیك می شوند.

Ngo Kien Huy ، Dong Nhi و Noo Phuoc Thinh سالهاست که در صنعت سرگرمی ویتنام به عنوان دوستان صمیمی نادر شناخته می شوند. در گذشته شایعه شده بود که دونگ نیی و نو فوک تین احساسات خود را نسبت به یکدیگر شکسته اند.

Ngo Kien Huy ارتباط بین دونگ Nhi و Noo Phuoc Thinh پس از وقفه 3 را نشان می دهد
Ngo Kien Huy ارتباط بین Dong Nhi و Noo Phuoc Thinh را پس از وقفه 4 نشان داد
نگو کین هوی و نو فوک تینه رابطه نزدیک با دونگ نیی دارند. عکس توسط FBNV

خود نوو فوک تین یک بار اعتراف کرد: “در گذشته ، ما واقعاً یک شکاف داشتیم. همه ما بزرگسال هستیم ، همه بزرگ شده ایم ، بنابراین وقتی من و دونگ نیی نشستیم و به بررسی مشکل پرداختیم ، فهمیدیم که این همه به اندازه کافی بزرگ نیست. بنابراین ما می توانستیم چنین دوستی زیبایی را بشکنیم. مردم حدس می زدند که دوستی ما از بین می رود درست است. اما اکنون نگاه کنید: ما هنوز با هم بازی می کنیم. ”

Ngo Kien Huy رابطه بین دونگ Nhi و Noo Phuoc Thinh پس از 5 سال جدایی را فاش کرد
دونگ Nhi و Noo Phuoc Thinh اختلاف دارند. عکس توسط FBNV

Noo Phuoc Thinh وقتی فاش کرد که او و دونگ نی به سختی در فیس بوک در سپتامبر سال 2020 دوست شدند ، بیشتر تعجب کرد. با این حال ، در زندگی واقعی ، این دو هنوز درک و احترام متقابل را حفظ می کنند.

در عروسی دونگ نیی – Ong Cao Thang در نوامبر 2019 ، خواننده مرد گریه کرد و برای بهترین دوست خود آرزوی خوشبختی کرد ، در حالی که دندانهای نقره ای و دندانهای طولانی او شایعات ترک در این سالها را پاک کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *