MU امیدوار است که هشت سال پس از پیروزی قهرمانانه برابر لیورپول ، قهرمان لیگ برتر شود

MU امیدوار است که هشت سال پس از پیروزی قهرمانانه برابر لیورپول ، قهرمان لیگ برتر شود

[ad_1]

با ورود به مسابقه در آغاز دور نوزدهم ، MU به زمین اصلی اولدترافورد بازگشت تا از استون ویلا با رقبای خود دیدار کند. قرمزها با حریفان خود تیته تات کردند و 2-1 پیروز شدند. برندگان در ارتش سولسکایر مارسیال و برونو فرناندز بودند ، در حالی که استون ویلا با ترائوره ​​برابر شد.

MU امیدوار است که با رسیدن به لیورپول ، در 8 سال 1 قهرمان لیگ برتر شود

این پیروزی برای MU بسیار مهم است. آنها با 3 امتیاز با 33 تیم اختلاف با بهترین تیم لیورپول برابر بودند ، اما با توجه به اختلاف افتادگی ، به طور موقت در رده 2 قرار گرفتند. (+9 و +17).

بیش از هر زمان دیگر ، هواداران منتظر اجرای عالی “راشفورد” و هم تیمی هایش هستند. برای اولین بار از سال 2013 ، از طریق چهار نسل مربی ، 36 نفر استخدام شده و 1 میلیارد پوند به بازار نقل و انتقالات ریخته شده اند ، آنها به راحتی از احساس رقابت بسیار چشمگیر برخوردار هستند.

MU امیدوار است که با لیورپول همگام شود و در مدت 8 سال قهرمان لیگ برتر شود

شب 5 ژانویه ، لیورپول در دور 17 باید به مصاف ساوتهمپتون برود. در شرایطی که اخیراً Kop دائماً توسط غیرخودی ها برگزار می شود ، تیم مربی یورگن کلوپ جای نگرانی دارد. خجالتی. با این حال ، حتی اگر این مسابقه را از دست بدهند ، لیورپول به دلیل اختلاف زیاد اختلاف ، همچنان موقعیت برتر را حفظ خواهد کرد.

MU امیدوار است که با لیورپول همگام شود و در مدت 8 سال قهرمان لیگ برتر شود

البته ، طرفداران MU نباید زیاد نگران باشند ، زیرا تیم حیوانات خانگی هنوز یک مسابقه دور اول با برنلی دارند (برنامه ریزی شده برای 13 ژانویه).

علاوه بر این ، مردم در انتظار “آخرین بازی اول” که در ساعت 23:30 روز 17 ژانویه برگزار می شود ، منتظر رویارویی MU و لیورپول هستند. صرف نظر از تیمی که در این مسابقه پیروز شود ، آنها قهرمان مسابقه اول هستند و حق دارند در پایان فصل جام معتبر نقره را آرزو کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *