Midu شکایت کرد “به تنهایی” در روز اعتراف ، ترنس آنه هیو بلافاصله “گوش”

Midu شکایت کرد “به تنهایی” در روز اعتراف ، ترنس آنه هیو بلافاصله “گوش”

[ad_1]

اخیراً در شبکه های اجتماعی شایعه ای مبنی بر اینکه 20 مه روز اعتراف چین است ، منتشر شده است. این روز را به عنوان روز اعتراف تعریف می کنند ، زیرا عدد 520 در چینی شبیه “wo ai ni” (دوستت دارم) است. بنابراین ، این روزی است که افرادی که عشق خود را به شریک زندگی خود اعتراف می کنند اغلب در صفحات شخصی آنها ظاهر می شوند. میدو بعنوان یک هنرمند مخفی در امور عاشقانه ، غالباً گرایشهای داغ را برای “گوش دادن” در شبکه های اجتماعی درک می کند.

در صفحه شخصی خود ، میدو ناگهان عکس زیبایی را با خط اشتراک گذاری منتشر کرد: “هر درخت ، هر گل ، هر خانه ، هر صحنه. من اینجا تنها ایستاده ام.” درست در زیر مقاله ، ترنس آن هوی نیز به سرعت پاسخ بسیار شیرینی دریافت کرد: “هر درخت ، هر گل ، هر خانه ، هر صحنه. هر یک از ما دوو را دوست داریم.”

میدو روز اعتراف
میدو در روز اعتراف
ترن آن هوی دقیقاً در زیر پست تعاملی Midu گوش می دهد. عکسهای صفحه

بدون توقف در آنجا ، طرفداران همچنین دریافتند که “آقا صاعقه” در هر پست Midu ظاهر می شود. به ویژه ، میدو با انتشار خط دیگری در مورد وضعیت پر از شنوایی ، در صفحه فن به انتشار ادامه داد: “من شنیدم که امروز روز جهانی اعتراف است؟”

بلافاصله ترنس آنه هوی نیز نظر داد و اظهار داشت:او واقعاً می خواهد اعتراف کند. اما او می خواست … ” روز بعد میدو نیز ترن آن هوی را پر کرد: ““در اطراف خانه من بایستید.” تعامل این زوج عشق بسیاری از مخاطبان را به همراه داشت ، بسیاری از مردم از هل دادن قایق این زوج ترس نداشتند.

میدو روز اعتراف
تعامل این دو باعث هیجان بسیاری از افراد می شود. عکسهای صفحه

چندی پیش ، تصویر میدو توسط “نجیب زاده رعد و برق” تران آن هوی در یک اتومبیل لوکس گرفته شد و مردم را به حرکت واداشت. به طور خاص ، هنگامی که میدو رویداد را ترک کرد ، یک ماشین سیاه و سفید در خارج از پارک شده بود و منتظر او بود. از طریق فیلم ضبط شده ، به سرعت تصویر راننده نشسته در ماشین به نام Tran Anh Huy شناسایی شد. این موضوع اخیراً موضوع دوستیابی این دو را مطرح کرده است.

تران آنه هیو در مورد روابط واقعی این دو با سو ظن در جلساتی که مطبوعات و مردم در مورد آن تردید داشتند ، تأیید کرد که این دوستی محض است. میدو نیز به این دوستی ناب و صمیمی این دو اعتراف کرد. به طور خاص ، او همچنین در مورد تصویر احساسی با چی دان اخیراً توضیح داد ، به سادگی برای برنامه خود ضبط کرد.

میدو روز اعتراف
میدو روز اعتراف
این دو ادعا می کنند که فقط دوست هستند. عکس توسط FBNV

دیده می شود که میدو یک خانم مدرن است که هم زیبا است و هم از نظر اقتصادی مستقل. میدو به عنوان یک هنرمند با استعداد در تجارت نمایشی ویتنام ، نه تنها در هنر فعال است ، بلکه به عنوان یک معلم نمونه کار می کند و صاحب شرکت و املاک و مستغلات خود است.

میدو پس از جدایی از Phan Thanh زیباتر شد و شغل خود را ایجاد کرد. میدو که به زنی ماهر و رفتارهای شخصی خود مشهور است ، هرگز به خود اجازه ایجاد رسوایی ای را نداد که زندگی او را سیاه کند.با وجود فریادهای طرفداران ، میدو همچنان از زندگی خود لذت می برد.

میدو روز اعتراف
میدو بانوی زیبا و باهوش از تجارت نمایشی ویتنام است.

موفقیت چنین است ، اما تاکنون میدو تنها است و تبلیغاتی نکرده است. اگرچه افراد زیادی هستند که مانند بازیگران Quoc Truong ، Harry Lu ، Anh Duc ، Chi Dan و … “گوش” می دهند ، میدو هنوز هم تکذیب می کند و ادعا می کند که او هنوز مجرد است و دوست ندارد با کسی با همان داستان های قدیمی ارتباط برقرار کند .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *