Hieu PC به طور ناگهانی آرم را “در سراسر چهره اش” چسباند ، و جامعه را به یک دلیل عمیق “خندید و نفس کشید”

Hieu PC به طور ناگهانی آرم را “در سراسر چهره اش” چسباند ، و جامعه را به یک دلیل عمیق “خندید و نفس کشید”

[ad_1]

Hieu PC یک هکر ویتنامی کاملاً پرداخت شده است که اخیراً در جامعه آنلاین سر و صدا ایجاد کرده است. نام اصلی Hieu PC Ngo Minh Hieu است – زمانی یک هکر “معروف” بود که 40 سال حبس زندان در ایالات متحده دریافت کرد ، Hieu PC دچار تغییر شخصی شده است که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می کند.

نه تنها حکم وی به 7 سال کاهش یافت ، بلکه در زندان Hieu PC دانش وی را نیز برای دریافت بیش از 25 گواهینامه آموزش داد. این جوان پس از بازگشت به خانه ، متخصص مرکز نظارت بر امنیت سایبری در ویتنام است.

Hieu PC به طور ناگهانی آرم را
عکسهای صفحه

با این حال ، بسیاری از نهادها از نام و تصویر Hieu PC برای جعل ، فروش نرخ و باز کردن قفل حساب در همه جا استفاده کرده اند. اخیراً ، شخصی وب سایتی با همان نام دامنه و شماره خودپرداز با همان نام Hieu PC ایجاد کرده است تا کتاب مشترک Ngo Minh Hieu را به فروش برساند.

نه تنها این ، کلاهبردار فوق الذکر همچنین بسیاری از صفحات فن ، حساب های شبکه های اجتماعی و یک گپ گروهی ایجاد کرد تا به عنوان شخصی برای فروش بسته های امنیت سایبری مدرسه ظاهر شود. این Hieu PC را بر آن داشت تا … آرم را روی عکسهای نمایه خود برای تأیید … مالک چاپ کند.

Hieu PC در صفحه شخصی خود پیام هشدار دهنده ای را به یک حساب جعلی دیگر ارسال کرد: “من فقط آواتار قدیمی خود را کپی کردم ، مجبور شدم یک عکس جدید بگیرم تا یک علامت علامت اضافه کنم تا کلاهبردار با کپی و گمراه کردن دیگران صفحه فن را جعل کند. فقط می ترسم همه را گمراه کند.

Hieu PC به طور ناگهانی آرم را
Hieu PC تصویر آواتار را به روز کرد. عکس: نگو مین هیو

لطفاً اضافه کنید که در حال حاضر من فقط روی کار تمرکز دارم ، کلا دوره نمی فروشم یا سرویس هایی را برای باز کردن قفل فیس بوک باز می کنم. ما باید هوشیار باشیم ، اما از این ترس نداریم ، فقط از افرادی که فریب خورده اند می ترسیم. امیدوارم تقلب کنید تا سرتان را به سمت ساحل بچرخانید ، هر کاری را که مرتکب اشتباه شوید ، عقوبت غیرقابل پیش بینی خواهد شد ، .. “

عملکرد رایانه شخصی Hieu حتی باعث “گریه و خنده” طرفداران شد. بعضی از جوانان این شوخ طبعی دارند که “بازیکنان مساوی با استفاده از آن نیستند” حتی اگر به طور معمول “مورد آزار و اذیت” قرار گرفته باشند.

با این حال ، این عمل هنوز هم توسط بسیاری از افراد تشویق می شود ، زیرا در واقع بسیاری از صفحات طرفداران و حساب های رسانه های اجتماعی خود را برای Hieu PC ارائه می دهند. بسیاری از افراد همچنین به Hieu PC بازخورد می دهند تا وضعیت سبز خود را در فیس بوک درخواست کنند ، تا از موارد حساب های جعلی ، کلاهبرداری و … جلوگیری شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *