H’Hen Niê به عنوان خانم جهان تاجگذاری کرد ، اما هنوز هم به دلایل غیر منتظره مورد انتقاد CDM قرار گرفت

H’Hen Niê به عنوان خانم جهان تاجگذاری کرد ، اما هنوز هم به دلایل غیر منتظره مورد انتقاد CDM قرار گرفت

[ad_1]

H’Hen Niê با اندازه گیری 83-58-90 دارای ارتفاع 1m75 است. وی از کالج اقتصاد خارجی فارغ التحصیل رشته مالی شرکت ها شد. H’Hen Niê به عنوان یک زن صادق و ساده شناخته می شود. او همیشه از موقعیت خود برای انجام امور خیریه و انجام کارهای مفید در طول زندگی 2 ساله خود استفاده می کند.

هنگامی که او در Miss Universe 2018 به نتایج بالایی دست یافت ، H’Hen Niê جایزه داغ 1.1 میلیارد VND را دریافت کرد. با این حال ، او این پول را برای خودش نگه نداشت ، اما پاداش جامعه را کم کرد و روستا را آباد کرد. او حاضر نشد نام خود را در جاده ، سلام و درود دروازه ، ذکر کند ، زیرا می خواست هویت وطن خود را حفظ کند.

H'Hen Niê به عنوان خانم جهانی تاجگذاری کرد ، اما همچنان به دلایل غیر منتظره مورد انتقاد CDM قرار گرفت 1

H’Hen Niê از گروه قومی Ede است ، اولین ملکه ای که دارای موهای کوتاه و پوستی قهوه ای در تاریخ مسابقات زیبایی ویتنام است. عکس: اینترنت

دستاوردهای H’Hen Niê بسیار مورد احترام است: 8 بهترین مدل برتر بعدی ویتنام 2015 ، مدل برتر بعدی ویتنام 2015 ، در سال 2017 Miss Universe ویتنام شد و جایزه فرعی زیبایی دریا را دریافت کرد ، در 5 رتبه برتر Miss جهان 2018 (Miss World).

پس از بیش از 10 سال اعزام شرکت کنندگان به بالاترین موفقیت ویتنام در این عرصه بزرگ زیبایی بین المللی ، اما هن هان نیه قربانی تحقیر شد. برخلاف مسابقه های زیبایی گذشته ، هن هان باید بیشتر تلاش کند تا زیبایی و روح خود را ثابت کند.

H’Hen Niê اخیراً مجموعه ای از نظرات خوانندگان را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرده و به افراد زیبا توصیه می کند که غسل ​​ندهند. در پاسخ به طرفداران ، ملکه ناگهان در مورد زمان سرپوش گذاشتن خود گفت: “دلیل اینکه بعضی اوقات Hen به دلیل کثیف نگاه کردن مورد انتقاد قرار گرفته است واقعاً او را برای مدت طولانی ناراحت نمی کند. به خاطر این اظهار نظرها ، واقعاً قدرتمند است که هن خودش را بیشتر دوست داشته باشد ، نسبت به پوست ، حالت چهره به بدنش اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد! خانمها و آقایان ، من صمیمانه از خانمها و آقایانی تشکر می کنم که همیشه به من نیرو می دهند تا بر منفی غلبه کنم و پایدار باشم!

H'Hen Niê به عنوان Miss Universe به سلطنت رسید ، اما همچنان به دلایل غیر منتظره مورد انتقاد CDM قرار گرفت 2

عکس: اینترنت

زیبایی منحصر به فرد او باعث شده است که او مدتها مورد بحث در جامعه آنلاین باشد ، بسیاری از مردم ناامیدی خود را از جانشین ابراز کرده اند. با این حال ، با گذشت زمان ، H’Hen Niê زیبایی خود را ثابت کرد. مخاطبان همچنین ملکه را به دلیل شخصیت لیبرال ، روستایی ، ساده و فعالش برای جامعه به تدریج دوست دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *