Eriksen FaceTime به هم تیمی های خود وقت داد و جایزه بهترین بازیکن را دریافت کرد

Eriksen FaceTime به هم تیمی های خود وقت داد و جایزه بهترین بازیکن را دریافت کرد

[ad_1]

بسیاری از منابع محترم می گویند که کریستین اریکسن به طرز معجزه آسایی در حال بهبودی از سکته مغزی است که در جریان دیدار دانمارک و فنلاند در یورو 2020 متحمل شد. در دقیقه 43 ، هافبک دانمارکی فرو ریخت و باعث سردرگمی هم تیمی ها و هواداران شد. قبل از انتقال به بیمارستان ، بلافاصله توسط هم تیمی ها و تیم پزشکی در پارکن به او کمک های اولیه شد.

هم تیمی های Eriksen FaceTime ، جایزه بهترین بازیکن مسابقه 1 را دریافت کردند
اریکسن پس از سکته در زمین فوتبال به هوش آمد. عکس: اینترنت

در Rigshospitalet در کپنهاگ ، شرایط اریکسن تثبیت شد. او بیدار بود و می توانست با نزدیکانش ارتباط برقرار کند. دکتر مولر که مستقیماً بازیکن را معالجه می کرد ، گفت که در مسیر انتقال به بیمارستان هوشیار است. اریکسن فیس تایم پس از به هوش آمدن ، سلامتی خود را به هم تیمی های خود اطلاع داد و تیم دانمارک را به ادامه بازی تشویق کرد.

پس از ادامه دیدار دانمارک و فنلاند ، میزبان 0-1 شکست خورد. با این حال ، این برای آنها مهم نیست ، زیرا سلامت اریکسن مهمترین چیز است.

یوفا اخیراً اعلام کرد که جایزه بهترین بازیکن مسابقه کریستین اریکسن است. این عنوان به دلیل عملکرد 43 دقیقه ای او در زمین نبود ، بلکه به این دلیل بود که او در نبرد برای زندگی خود پیروز شد. این تصمیم یوفا با استقبال گرم هواداران فوتبال در سراسر جهان روبرو شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *