Eriksen FaceTime به هم تیمی های خود وقت داد و جایزه بهترین بازیکن را دریافت کرد

Eriksen FaceTime به هم تیمی های خود وقت داد و جایزه بهترین بازیکن را دریافت کرد


بسیاری از منابع محترم می گویند که کریستین اریکسن به طرز معجزه آسایی در حال بهبودی از سکته مغزی است که در جریان دیدار دانمارک و فنلاند در یورو 2020 متحمل شد. در دقیقه 43 ، هافبک دانمارکی فرو ریخت و باعث سردرگمی هم تیمی ها و هواداران شد. قبل از انتقال به بیمارستان ، بلافاصله توسط هم تیمی ها و تیم پزشکی در پارکن به او کمک های اولیه شد.

هم تیمی های Eriksen FaceTime ، جایزه بهترین بازیکن مسابقه 1 را دریافت کردند
اریکسن پس از سکته در زمین فوتبال به هوش آمد. عکس: اینترنت

در Rigshospitalet در کپنهاگ ، شرایط اریکسن تثبیت شد. او بیدار بود و می توانست با نزدیکانش ارتباط برقرار کند. دکتر مولر که مستقیماً بازیکن را معالجه می کرد ، گفت که در مسیر انتقال به بیمارستان هوشیار است. اریکسن فیس تایم پس از به هوش آمدن ، سلامتی خود را به هم تیمی های خود اطلاع داد و تیم دانمارک را به ادامه بازی تشویق کرد.

پس از ادامه دیدار دانمارک و فنلاند ، میزبان 0-1 شکست خورد. با این حال ، این برای آنها مهم نیست ، زیرا سلامت اریکسن مهمترین چیز است.

یوفا اخیراً اعلام کرد که جایزه بهترین بازیکن مسابقه کریستین اریکسن است. این عنوان به دلیل عملکرد 43 دقیقه ای او در زمین نبود ، بلکه به این دلیل بود که او در نبرد برای زندگی خود پیروز شد. این تصمیم یوفا با استقبال گرم هواداران فوتبال در سراسر جهان روبرو شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *