Duong Mich “شلوارک” می پوشد ، پاهای بلند واقعاً جلب توجه می کند

Duong Mich “شلوارک” می پوشد ، پاهای بلند واقعاً جلب توجه می کند

[ad_1]

امروز صبح (10 ژوئن) مقاله ای در صفحه سینا با موضوع: Duong Mich از شلوارک کوتاه استفاده می کند ، چای شیر را در دستان خود نگه می دارد ، پاهای نازک و باریک دارد.

بر این اساس ، نتیزن از ماشین که به سمت محل کار پایین می آید ، یک سری عکس از Duong Mitch گرفت. در عکس ، بازیگر خانم Cung Hoa Tam Ngoc کاملا ساده با یک تی شرت + شلوارک جین و یک ژاکت لباس پوشیده است. ظاهر پویا و جوان Duong Mich باعث شد تا شبکه دوباره ذوب شود.

Duong Mich
لحظه ای که Duong Mitch با روحیه ای غرورآمیز و لوکس از ماشین پیاده شد

دیده می شود که Duong Mih در سن 35 سالگی هنوز دارای بدنی متناسب و دارای کاریزمای باشکوه است. شلوارک های کوتاه “مه” تا حدی به طرفداران این امکان را می دهد که این پاهای بلند و تنومند را بدون چربی اضافی ببینند.

Duong Mi
بازیگر خانم Cung Hoa Tam Ngoc از استایل بسیار پویایی با ژاکت ، شلوارک جین ، چرم مشکی ضخیم و جوراب های گردن دار استفاده می کند.

موهای شل و لطیف و عجله به سمت صحنه باعث می شود بسیاری از افراد در یک داستان افسانه ای به سیندرلا فکر کنند.

Duong Mi
لحظه ای که یک فنجان قهوه را در دست دارید ، و عجله به کار می کنید ، افراد اینترنتی را هیجان زده می کند.

زندگی خانوادگی بی عیب و نقص نیست ، اما به نظر می رسد Duong Mich “گران” است که متعلق به کسی نباشد. او بیشتر روی ظاهر خود سرمایه گذاری می کند ، سبک لباس او از آنجاست که باعث جوانتر شدن او می شود.

Duong Mi
هاله یک خانم شلوغ
Duong Mi
Duong Mi
در تحول دیگری … در پایان کار

سبک گاه به گاه لباس بازیگر ، متولد 1986 ، راحتی و کاربرد را اولویت می دهد. لباس اصلی او یک تی شرت بزرگ + شلوار راحت است. اگرچه این تصویر ساده تصویری باعث می شود که هاله زیبایی C-C کلاس کاملاً ناپدید شود ، اما در عوض این ترکیب احساسی دوستانه و نزدیک ایجاد می کند.

Duong Mi
Duong Mi
Duong Mi

پیش از این ، Duong Mitch توسط بسیاری از مردم به عنوان “ملکه مد در فرودگاه” شناخته می شد ، زیرا او در فرودگاه گوشواره های مد روز دارد ، اغلب از لباس های مارک گران قیمت استفاده می کند ، و این مکان را به یک راه باریک تبدیل می کند. در آن زمان ، لباس هایی که Duong Mitch برای پوشیدن انتخاب کرد تب ایجاد کرد و باعث شد جوانان چینی تمایل به دنبال آن داشته باشند.

Duong Mi

در پایان “تقسیم” لباس های روزمره ، در رویداد اخیر Thap Quang Thinh Dien ، “مروارید” Cbiz بازگشت و باعث تب Weibo شد ، هنگامی که او در یک طراحی لباس خانه مد به یک قو سیاه تبدیل شد. ونسا

Duong Mi

دور اول “تندرست” ، قالب “استاندارد بدون تنظیم” نظرات مربوط به شکل موجود در فرش قرمز Duong Mich است.

Duong Mi

در پایان ، با یک رقم “استاندارد” در هر سانتی متر. Duong Mich به راحتی انواع کت و شلوارها را از روزمره تا کلاس بالا “وزن” می کند. بیشتر ما حسی از سبک را پیدا می کنیم که فراتر از سن است.

https://www.youtube.com/watch؟v=QJ5S5cleJSQ

عکس: پسر ، اینترنت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *