Dieu Nhi به این رویداد رفت ، توسط جامعه کاتولیک به شدت محکوم شد به عنوان “جذابیت بد” ، “کمبود اطلاعات” زیرا او در معرض جزئیات کوچک قرار گرفت

Dieu Nhi به این رویداد رفت ، توسط جامعه کاتولیک به شدت محکوم شد به عنوان “جذابیت بد” ، “کمبود اطلاعات” زیرا او در معرض جزئیات کوچک قرار گرفت

[ad_1]

Dieu Nhi نامی است که توجه بسیاری از جوانان را به خود جلب می کند ، به خصوص پس از ورود به برنامه Sao ، نام او بیشتر به مردم علاقه مند می شود. با شخصیت گل آلود ، بسیاری از افراد او را بسیار سرحال و راحت می دانند ، در حالی که دیگران احساس نارضایتی از این “گل آلود” می کنند.

عصر روز 5 ژانویه ، دیهو نی برای حضور در این مراسم لباس های فوق العاده زیبایی پوشید. او کمتر از ستاره های بزرگ دیگر درخشان به نظر می رسد. با این حال ، بلافاصله پس از آن ، کوانگ ترونگ به دلیل موقعیت ضعیف خود در تاریخ ، دیهو نی را حذف کرد.

Dieu Nhi به این مراسم رفت ، توسط جامعه کاتولیک به شدت محکوم شد

داستانی که کوانگ ترانگ به اشتراک گذاشته است ، نحوه نشستن راحت Dieu Nhi را “آشکار” کرده است. عکسهای صفحه

طبق تصویری که کوانگ ترانگ به اشتراک گذاشته است ، دیهو نی کفش های خود را در آورده ، پاهایش را روی صندلی گذاشت و به طور طبیعی نشست … در خانه. در عکس ، او دیگر چند دقیقه قبل تصویری باشکوه نیست ، بلکه “روستایی” تر است.

اندکی بعد ، به زودی ، شهروندان وقتی غذا از بیرون اتاق تئاتر آوردند به سرعت جزئیات “نه چندان جذاب” دیگری را کشف کردند. در تصویر مشترک ، Dieu Nhi به طور عادی دامن کوتاه می پوشد ، بد می نشیند و گریپ فروت می خورد در حالی که آیین نامه ای برای منع صادرات مواد غذایی وجود دارد.

Dieu Nhi به این رویداد رفت ، توسط جامعه کاتولیک به دلیل

تصویری از Dieu Nhi ، که او به اشتراک می گذارد ، نشان می دهد که او گریپ فروت را به تئاتر آورده است که مقرراتی برای عدم حمل غذا به خارج وجود داشته است. عکسهای صفحه

بسیاری از مردم بر این باورند که او غیرحرفه ای است ، هنگامی که به مراسم می رود ، او به یک شیوه نشستن و غذا خوردن ظریف تر نیاز دارد. با این حال ، دیگران معتقدند که این تئاتری است که توسط برگزار کننده این رویداد اجاره شده است ، مهمان Dieu Nhi است ، بنابراین او می تواند خیلی راحت بنشیند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *