Dieu Nhi “اصرار بر” Ngoc Trinh “یک اسب جنگی را می کشد” یاد می گیرد ، این سکسی است ، هیچ جا جز “سکسی”

Dieu Nhi “اصرار بر” Ngoc Trinh “یک اسب جنگی را می کشد” یاد می گیرد ، این سکسی است ، هیچ جا جز “سکسی”

[ad_1]

از زمان بازی در فیلم Vu Quy Dai ، آشفتگی در سال 2018 ، Ngoc Trinh و Dieu Nhi بسیار نزدیک شده اند. این دو با هم در این مراسم لباس پوشیدند ، با هم فیلم های خنده دار ساختند و عشق و استقبال مشتاقانه مردم را دریافت کردند.

گرچه به هم نزدیک هستند ، اما Ngoc Trinh و Dieu Nhi سبک های کاملاً متضادی دارند. اگر Ngoc Trinh به طور منظم ظاهری سکسی داشته و تمام سکسکه ها را به خود جلب می کند ، Dieu Nhi به سبک سالم و محکم پیش می رود و کمتر بازیگوشی ندارد. به تازگی ، او از همان لحظه که “اسب جنگی” چشم نواز را جذب کرد ، سعی داشت “مردم را از نگاه سکسی Ngoc Trin” بیاموزد “.

دیو نیی
Dieu Nhi روند “تکان دادن اسب” را دنبال می کند
دیو نیی
“اسب جنگی” Dieu Nhi دو توله سگ است

با این حال ، دیهو نی به جای لباس پوشیدن و راه رفتن در ماشین لوکس ، لباس های خیابانی را با یک تی شرت انتخاب کرد و 2 “اسب” را کشید تا 2 توله باشد. این لحظه بلافاصله مردم را به خنده انداخت و فکر کردند که این تأثیرگذارترین نسخه cosplay از Ngoc Trinh است.

Dieu Nhi 'اصرار می ورزد' Ngoc Trinh
به گفته نگوک ترینه ، دیه نیی اینگونه “یاد می گیرد”
دیو نیی
Ngoc Trinh جلب توجه می کند و “اسب جنگی” را می کشد

شخصیت واقعی و شوخ طبعی علاوه بر شرکت در پروژه های سینمایی و شهرت با بسیاری از نقش های چشمگیر ، باعث شد Dieu Nhi به عشق اکثر مخاطبان تبدیل شود.

در حال حاضر Dieu Nhi در Sao Enter Ngu ظاهر چشمگیری دارد. شخصیت شوخ طبع او در فضای جدی و سختگیرانه ای مانند ارتش قرار گرفته است که نامناسب به نظر می رسد. اما هر تمرین گذشته Dieu Nhi مقاومت و توانایی خود را برای عادت دادن به یک محیط دشوار جدید ثابت کرده است. علاوه بر این ، شخصیت شوخ طبع Dieu Nhi نیز بارها و بارها خنده های بی پایان را برای تماشاگران تماشای نمایش به ارمغان آورده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *