Dich Le Nat Ba “رئیس زیبایی” خاطرات پشت صحنه نگو ژائو کی را تداعی می کند

Dich Le Nat Ba “رئیس زیبایی” خاطرات پشت صحنه نگو ژائو کی را تداعی می کند

[ad_1]

اگرچه برنامه پخش مشخصی وجود ندارد ، اما تصاویر پشت صحنه نگو ژائو کی همچنان در شبکه های اجتماعی سر و صدا ایجاد می کنند. “نوازش” کودک یا عاشق مرد اصلی ، نم گیا لوان را متوقف کنید. به تازگی ، یک سری عکس بار دیگر ظاهر شد که نشانگر جذابیت “در بالای خط” از زیبایی های سین کیانگ است.

فقط در یک لباس صورتی روشن با یک مدل موی ساده لباس می پوشد ، اما زیبایی Heat Ba هنوز “محبوب” است. هاله ای از زیبایی ها متشکل از تابش یا مالیخولیک ، باعث می شود که شهروندان بی قرار و بی قرار شوند.

لبخند آفتابی دلربا دلرا مردم را از هم پاشید

در عکسی دیگر ، اقدام عاشقانه نم گیا لوان و دیچ لو نهیت با باعث شد Cnet “قایق را هل دهد”. به نظر می رسد که نقش مرد با یک روپوش سیاه مرموز کاملاً تغییر کرده است. زیرا در تصاویر قبلی ، جیا لوان فقط لباسهای ظریف سفید یا آبی پوشیده بود.

کمی مالیخولیایی ، اما تصاویر هنوز هم بسیار زیبا هستند

شاهزاده سیاه و بانوی سفید صحنه ای متضاد خلق کردند. اگرچه Dich Le Nhiet Ba در این زاویه حدود 10 سانتی متر کمتر از نم Gia Luan است ، اما اختلاف قد بین این دو قابل توجه نیست.

شاهزاده سیاه و خانم سفید Bạch

بلافاصله پس از اشتراک ، این لحظات به سرعت مورد توجه “گیک های فیلم” قرار گرفتند که عاشق عتیقه جات هستند. بیشتر آنها به ظاهر کاملاً جدید دلرابا و نم گیا لوان ابراز علاقه کردند.

Dich Le Nhiet Ba یک ملکه زیبایی واقعی است ، فقط نشستن در یک مکان رایحه زیبایی به شما می بخشد

زاویه تمایل Heat Ba بسیار زیباست

لبخند دلبابا مثل خفه شدن قلب همه است

شکل ساده ، اما “متوسط ​​نیست”

خندیدن یا گریه در عین حال زیباست ، Cbiz به سختی می تواند از Dilraba بهره ببرد

علاوه بر این زوج ، لحظات عاشقانه مشترک قبلاً مشترک در مجموعه نیز کم نیست. در اوایل ماه مه ، لحظه ای که Dilraba Deal نام Gia Luan را برای پیاده روی برد و حتی با یک دختر کوچک صحبت کرد ، Cnet “آب شد”. Netizens این را به عنوان رمانتیک ترین مجموعه عکسهای پشت صحنه هر دو در Ngu Zhao Ki ستود. چشمان نم گیا لوان بسیار لطیف و شیرین است.

عاشقانه ترین لحظه نگو ژائو کی

Ngu Giao Ky فیلمی اقتباسی از رمان کوو لو فی هونگ به همین نام است ، در مورد چگونگی دیدار و عاشق شدن Truong Y (نم گیا لوان) با Ky Van Hoa (دیچ لو نهیت با). در ابتدا ، او قوی ترین استاد شیطان Van Hoa Coc بود. در روند تسخیر دیو ، این دو به هم نزدیکتر شدند و احساساتی نسبت به یکدیگر پیدا کردند. Truong Y ماسک یک تامین کننده را برداشت و فرصت بازگشت به دریا را برای بودن و محافظت از وانگ هوآ از دست داد.

این فیلم در حال حاضر بسته است و برنامه پخش ندارد.

عکس: پسر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *