Cuc Tinh Y به “هک” دامن Hang Nga در “سفر به غرب” متهم شد ، طرفداران برای “نجات” هجوم آوردند

Cuc Tinh Y به “هک” دامن Hang Nga در “سفر به غرب” متهم شد ، طرفداران برای “نجات” هجوم آوردند

[ad_1]

اشاره به عنوان “ملکه بازار” … اگر Cuc Tinh Y شماره دو بود ، هیچ کس جرات نمی کند شماره یک شود. این دختر کوچک که اخیراً به صنعت سرگرمی پیوسته است ، دائماً درگیر سروصدای ظاهر و لباسش بود. برای «قرض گرفتن موقت» پیراهن یانگ می از «سرقت» دامن پنگ تیو ران دست بردارید. اخیراً “زیبایی 4000 سال” همچنین باعث شد که مردم وقتی با لباسی ظاهر می شدند که شبیه “کاسپلی” پری Hang Nga در شاهکار “سفر به غرب” از اسب خود می افتند.

بر همین اساس ، در پوستر تازه منتشر شده فیلم Mo Nam Chi ، Cuc Tinh Y با لباس عتیقه به رنگ بنفش و سفید با مجموعه ای از بافت های نامرتب ظاهر شد که نمی تواند “آلوم” بیشتری باشد. کمان بزرگ “پرمدعا” در شانه همراه با لوازم جانبی صورت او از نظر بصری بسیار جذاب می کند.

Cuc Tinh Y به

این واقعیت که تیم لباس کل پالت رنگ Cuc Tinh Y را منبت کاری کرده است ، باعث زیبایی 4000 ساله زیبایی شده است “زادگاه او زادگاهش است.” این رنگ های بنفش و سفید در این تیم بود که خدمه مو نام چی را درگیر پرونده دزدی ادبی لباس شخصیت Hang Nga در فیلم “سفر به غرب” کرد.

Cuc Tinh Y به

به یاد داشته باشید ، بازیگر باسابقه Khau Boi Ninh یک بار با رقص برازنده لباسی که باعث ایجاد نام تجاری “زیباترین Hang Nga در صفحه چینی” شد ، در سراسر آسیا شور و شوق ایجاد کرد. اما با مراجعه به Cuc Tinh Y ، بسیاری از کاربران شبکه “مات و مبهوت” شدند.

Cuc Tinh Y به

بلافاصله یکی از طرفداران این زیبایی 4000 ساله دفاع کرد که دامن Cuc Tinh Y و دامن Khau Boi Ninh فقط یک رنگ بودند و طرح کاملاً متفاوت بود. اکثر کاربران وب در حال حاضر برای تبدیل شدن به تصویر بخش Tinh Y در مقبره Nam Chi ، وقتی او قبلاً تصویر خودش را با آرایش “هزاره ها” کپی کرده است ، سنگ تراشیده اند. نظرات شهروندان:

Cuc Tinh Y به

هیچ چیز مانند آن ، به جز بنفش

فقط شباهت در طیف رنگ به دلیل سرقت ادبی است

رنگ و طرح کاملاً متفاوت است و اگر دزدی ادبی وجود دارد ، تقصیر Cuc Tinh Y نیست ، بنابراین لطفاً آن را به رنگ زرد نکشید.

چه زیبایی 4000 سال – 4000 سال سبک آرایش

در مقایسه ، تصاویر بصری Cuc Tinh Y هنوز هم از زیبایی های گذشته پایین تر هستند ، گرچه امروزه این فناوری بالاتر است

به لباس بخش Tinh Y نگاه کنید ، آنقدر روستایی است ، کینه توزی علیه تیم وجود دارد

لباس بسیار رقت انگیز است

Cuc Tinh Y به
Cuc Tinh Y به

در حال حاضر ، بحث در مورد سو susp ظن سرقت ادبی لباس هنوز در شبکه های اجتماعی بسیار داغ است. با این حال ، طرفداران توجه زیادی نکردند ، اما فقط منتظر لحظه درخشان Cuc Tinh Y در To Nam Chi بودند و از شر “گلدان قابل حمل گل” خلاص شدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=IrxSHolQjR4

عکس: پسر ، اینترنت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *