CDU برای خرید جایزه محبوب ترین بازیگر “ستاره آبی” توسط CDM “تعقیب” شد

CDU برای خرید جایزه محبوب ترین بازیگر “ستاره آبی” توسط CDM “تعقیب” شد

[ad_1]

چی پو یکی از محبوب ترین خوانندگان و بازیگران است. چی پو با شروع از یک دختر ، هر روز تلاش می کند نه تنها برای ورود به حوزه آواز ، بلکه برای پایان دادن به رشته بازیگری نیز تلاش کند.

جوایز Star Green 2020 اخیراً در شهر هوشی مین برگزار شد. HCM City در تاریخ 6 ژانویه. این جایزه ای است به افتخار افراد برجسته سینما و تلویزیون. در گروه فیلم ، جایزه محبوب بازیگر زن / مرد که توسط تماشاگران رای داده شد ، برای زوج Lanh Thanh – Chi Pu در Sisters با 422،855 رای برنده شد.

CDU برای خرید جایزه Blue Star 1 محبوب ترین بازیگر توسط

Chi Pu در رده بازیگر زن مورد علاقه توسط یک زن / مرد معرفی شد ، که توسط مخاطبان رأی داد. عکس: اینترنت

از زمان اعلام لیست نامزدها ، چی پو با مخالفت شدید روبرو شده است. بسیاری از مردم بر این باورند که وی برای جایزه محبوب بازیگر زن که توسط مخاطبان رای داده شده مناسب نیست. بسیاری از نظرات نشان می داد که چی پو در خوانندگی یا بازیگری برای دریافت این جایزه تبحر ندارد.

تصور اینکه موج اختلافات چند روز گذشته سرد شده است. به تازگی ، با این حال ، جامعه آنلاین نوشت که آیا نظر بی تفاوتی در این جایزه است. به طور خاص ، برای کل ماه ، تعداد آرای Thanh Hang همیشه بالاتر از Chi Pu است ، یعنی حدود 70،000 رأی پس از نزدیک به یک ماه. با این حال ، از ساعت 0:00 تا 23:00 در تاریخ 3 ژانویه (4 ساعت قبل از پایان رای گیری) ، رای چی پو به طور ناگهانی 72000 رای افزایش یافت و سپس در ساعت 15:00 رای 84،000 افزایش یافت.

CDU برای خرید جایزه

بخشی از “بازخورد” جامعه آنلاین پس از گفتن اینکه Chi Pu جایزه را از برگزارکنندگان برنامه Blue Star خریداری کرده است. عکسهای صفحه

این شهروند اینترنتی همچنین اضافه كرد كه FC Thanh Hang با برگزاركنندگان صحبت كرد ، اما نظر وی را حذف كرد. در واقع ، این هنوز به پایان نرسیده است ، مهمانی چی پو و برگزارکنندگان اطلاعات بیشتری در مورد آن ارائه نداده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *