CDM کلاه چای سبز های Tu Tu را در خانه Son Tung دید ، از گوشه ای از Thieu Bao Tram عکس گرفت؟

CDM کلاه چای سبز های Tu Tu را در خانه Son Tung دید ، از گوشه ای از Thieu Bao Tram عکس گرفت؟

[ad_1]

زوج Son Tung-Thieu Bao Tram دومین زوج تأثیرگذار در Vbiz است. اگرچه عمومی نیست ، اما مدت هاست که طرفداران عشق زیبای این دو را درک کرده و به طور ضمنی اعتراف کرده اند. در طول 8 سال ، این زوج بررسی مضاعف داشتند ، آنها با هم سفر می کردند ، … باعث می شدند افراد بیشتری برای این رابطه عاشقانه “قایق را فشار دهند”.

به عنوان محبوب ترین زوج ، بنابراین وقتی اخبار مربوط به Son Tung – Tieu Bao Tram با “چای سبز” قطع شد ، بسیاری از طرفداران بسیار گیج شدند. همه چیز از آنجا شروع شد که تیئو بائو تراموا پس از داستانی که پیشنهاد جدایی به دلیل “سیزدهمین فرزند زودیاک” را ارائه می داد ، رسماً به دنبال Son Tung در اینستاگرام متوقف شد.

CDM کلاه چای سبز های Tu Tu را در خانه Son Tung دید ، از گوشه ای از Thieu Bao Tram عکس گرفت؟  اولین
CDM جزئیات عجیبی پیدا کرد. عکس: Kenh14

در میان درام “چای سبز” ، CDM ناگهان جزئیات جدیدی را در درام Hai Tu – Tram ساخته Thieu Bao – Son Tung کشف کرد. مشخص شده است كه Thieu Bao Tram در دسامبر سال 2020 از خانه Son Tung خارج شده است. “Baby Chicken” Hai Tu دائماً با حرکات غیرمعمول جزئیات را در مقابل خانه Son Tung فاش می کند.

در 11 ژانویه ، های تو عکسی در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد که در آن یک کلاه خاکستری و کلاه به سر دارد. در مقایسه با تصویر سون تونگ در همان روز ، کاربران شبکه مشاهده کردند که این موارد در گوشه دفتر او در خانه خودش ظاهر می شود. لازم به ذکر است که در گذشته Thieu Bao Tram همچنین لحظات تصادفی را برای بررسی در این مکان ارسال می کرد. و به تازگی های تو نیز در همان مکان فیلمبرداری کرده است.

CDM کلاه چای سبز های Hai Tu را در خانه Son Tung دید ، از گوشه ای از Thieu Bao Tram عکس گرفت؟  2
عکس کریسمس ارسال شده توسط Son Tung M-TP. عکس: FBNV

پیش از این ، عکس جشن کریسمس Son Tung بود که در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود. بسیاری از طرفداران در مورد موقعیت های Hai درست در کنار Son Tung “تعجب” کرده اند. از آنجایی که جامعه آنلاین معتقد است که هنرمند در یک شرکت نباید در کنار رئیس جمهور قرار بگیرد ، خصوصاً وقتی Son Tung M-TP پس از آن یک معشوق دارد ، برای جلوگیری از سوerstand تفاهم باید فاصله بیشتری را رعایت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *