Apple Quan 2021 بازگشت ، CDM بلافاصله هویت دو کودک و کارمند را تعقیب کرد ، سپس متوجه شد که او “پسر یک خانواده” است.

Apple Quan 2021 بازگشت ، CDM بلافاصله هویت دو کودک و کارمند را تعقیب کرد ، سپس متوجه شد که او “پسر یک خانواده” است.

[ad_1]

اگر از علاقه مندان اپل کوان باشید ، مطمئناً مقامات جوان را با جمله معروف به یاد خواهید آورد: “اگر پول نگه دارید ، از افتادن پول می ترسید ، a4 کامل را برای همیشه نگه دارید.” این دو پسر گرانقدر پسران ژوان باک هستند: بی بیو و مین بوم. علاوه بر ارتش اپل ، 2 پسر نیز در نمایش پدر ، جایی که ما می رویم یا Rap Viet ظاهر شدند. در هر نمایش ، این دو پسر با جملات طنز خود تماشاگران را می خنداندند.

Apple Quan 2021 بازگشت ، CDM بلافاصله هویت 2 کودک و کارمند را پیگیری کرد

مین بوم پسر بزرگ خانواده ژوان باک است ، نام اصلی او نگوین نات هان مین است. FB Xuan Bac

این پسر در کلاس 8 در یک مدرسه بین المللی در هانوی است. در رپ ویت ، این پسربچه بود که 200 میلیون کفش کاریک را لگدمال کرد و باعث گریه او در فینال شد. مین بی ام پسری با شخصیت بسیار بالغ ، شبیه به یک برادر است. برخلاف Bi Beo ، مین بوم طرز تفکر بسیار عملی و بالغی دارد.

بی بی پسر دوم ژوان باک است که نام کامل او نگوین نات وو نگوین است. امسال پسر 9 ساله می شود و در کلاس 4 در یک مدرسه ابتدایی در هانوی است. بی فت پسری فوق العاده “گلی” است که به دلیل جملات طنزآمیز همیشه مخاطب را می خنداند. برخلاف برادرش ، بیو بیو کمی آرام و آرام است. با این حال ، بارها و بارها ، پسر اظهار نظرهای تندی می کند.

Apple Quan 2021 بازگشت ، CDM بلافاصله هویت 2 کودک و مقام 2 را دنبال کرد

تماشاگران بخاطر اجرای بی گناه خود توسط Bio Beo نیز مورد ستایش قرار گرفتند ، او از صحنه نمی ترسد ، با این جمله معمولی که می گوید: “خدایا ، درست کردن نارنگی آسان نیست ، خیلی خسته کننده است.” عکس: FB Xuan Bac

اخیراً ، بی فت از مقاله ای در توصیف “هژمونی” شدید خود خندید: “از نظر شخصیتی ، مادرم آفتابی و بارانی است ، اما باران بیشتر است. باران در اینجا معمولاً طولانی است ، نه طولانی. مادر اغلب کودک را مهار می کند ، بنابراین من می خواهم این را اغلب تأکید کنم مشکل این است که آنچه اشتباه است ، بحث نکنید ، ببینید چه کسی نزدیک است یا نام را به یاد می آورد ، به کار خود می رود.

ژوان باک در مورد نحوه آموزش به کودکان گفت که او همیشه احساسات خود را نسبت به پسران به طبیعی ترین شکل ابراز و ابراز می کند. او همچنین اجازه داد فرزندانش استقلال داشته باشند تا این دو شاهزاده بتوانند مشکلات خود را حل کنند. او و همسرش همیشه تلاش می کنند که الگوی فرزندان خود باشند زیرا آنها متوجه می شوند که کودکان تمایل دارند از سخنان و اعمال بزرگسالان تقلید کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *