9 فیلم کره ای که جایگزین بازی Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در ماه اکتبر به عنوان “سینک” شناخته شوند.

9 فیلم کره ای که جایگزین بازی Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در ماه اکتبر به عنوان “سینک” شناخته شوند.

[ad_1]

همه این درام های K مدت زیادی در انتظار هستند ، برخی از آنها توسط زنان یا با بت های محبوب K-pop کارگردانی می شوند.

1. نام من

9 فیلم کره ای که جایگزین Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در 1 اکتبر به

نام من یک درام K است که مدتها در Netflix منتظرش بودم. این فیلم توسط کیم جین مین کارگردانی می شود و شامل هان سو هی ، پارک هی سان ، آن بو هیون …

زن جوان پس از مشاهده قتل پدرش ، در حالی که عضو یک گروه جنایت سازمان یافته است ، به نیروهای پلیس مخفی نفوذ می کند. هدف او این است که بفهمد چه کسی پدرش را کشته است.

اولین نمایش این درام اکشن از 8 قسمت در 15 اکتبر خواهد بود و جمعه پخش می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZOl7iOrD31Q

2. بازرس کو

9 فیلم کره ای جایگزین Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند که در 2 اکتبر به

پس از مرگ شوهرش ، یک افسر سابق پلیس بازرس بیمه شد و زندگی بسته ای داشت. او از حل و فصل پرونده های حل نشده نه به دلیل عدالت ، بلکه به دلیل هیجانی که آنها ایجاد می کنند لذت می برد.

این کمدی جنایی 12 قسمتی هر هفته در JTBC پخش می شود. این فیلم در 20 اکتبر به نمایش در می آید و لی یونگ آی و کیم هی جون در آن بازی می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=WWGFT_ihdgg

3. جنکس

9 فیلم کره ای جایگزین بازی Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در 3 اکتبر به

Jinx یا The Jinx’s Lover یک برنامه درام K مبتنی بر وب است که برای تلویزیون Kakao ایجاد شده است. این درام فانتزی عاشقانه بر نقش مرد ناراضی تمرکز دارد. هر بار که عطسه می کند ، هر چیزی که امیدوار است بر خلاف آن است. او در جستجوی عشق بی نتیجه خوش شانس تر است.

این مجموعه دارای 10 قسمت است ، در 6 اکتبر نمایش داده می شود و هر چهارشنبه و شنبه از تلویزیون کاکائو پخش می شود. Jinx دارای 2 بت Kpop است ، Chani (SF9) و Eunseo (Cosmic Girls).

https://www.youtube.com/watch؟v=z37FH0pWFaM

4. همسر همه جانبه

9 فیلم کره ای که جایگزین بازی Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در 4 اکتبر به

همسر همه جانبه تیم ملی برای زنی است که امیدوار است با خرید خانه در کانام سبک زندگی خود را بهبود بخشد. اما بعد متوجه شد که خوشبختی در افرادی است که در خانه زندگی می کنند ، نه در خانه.

این درام دارای 120 قسمت است ، در 4 اکتبر نمایش داده می شود و هر روز از هفته از KBS1 پخش می شود. از بازیگران آن می توان به هان دا گام ، شیم جی هو ، هان سانگ جین و کیم جه این اشاره کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=kVlPnIVlbkY

5. محبت سلطنتی

9 فیلم کره ای که جایگزین Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در 5 اکتبر به

بر اساس مانگا Yeonmo یا Affection ، The King’s Affection یک درام عاشقانه تاریخی است که از شبکه های KBS2 و Netflix پخش می شود. این فیلم داستان یک شاهزاده خانم را روایت می کند که تقریباً به دلیل متولد شدن یک دختر کشته شد. با این حال ، با مرگ برادر دوقلویش ، شاهزاده خانم نجات یافت و جانشین وارث تاج و تخت شد. وقتی معلم جذاب وارد زندگی او می شود ، همه چیز پیچیده تر می شود.

درام این قسمت 20 قسمتی در 11 اکتبر است و دوشنبه و سه شنبه از شبکه KBS2 ، Netflix پخش می شود. از بازیگران آن می توان به پارک یون بین ، روان (SF9) ، نام یون سو ، بیونگ چانگ (ویکتور) ، یونگ چایون (DIA) و بای یونگ کیونگ اشاره کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=NkdoXBT7fa8

6. تأمل در مورد شما

9 فیلم کره ای جایگزین Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در 6 اکتبر به

K-drama Reflection of You درباره زنی است که در جوانی برای رسیدن به هدفش رنج کشید. او در حال حاضر با همسر و دو فرزند موفق زندگی شادی دارد. با این حال ، او با ملاقات با یک معلم هنر ، گذشته خود را به یاد می آورد.

این سریال 16 قسمتی 12 اکتبر از شبکه نتفلیکس پخش می شود و چهارشنبه ها و پنجشنبه ها روی آنتن می رود. در این فیلم گو هیون یونگ و شین هیون بین بازی می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=jkwtLuphJw4

7. بعداً کار کنید ، همین حالا بنوشید

9 فیلم کره ای جایگزین Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در 7 اکتبر به

این فیلم بر اساس وب سایت Drunk City Maidens ، داستان جالب 3 زن مجرد در 30 سالگی را روایت می کند که بعد از ترک شغل خود به عنوان پخش کننده ، معلم یوگا و یوتیوب ، عاشق نوشیدن مشروب می شوند.

بعداً کار کنید ، Drink Now در 22 اکتبر در TVING منتشر می شود. در این فیلم لی سونگ بین ، هان سان هوا ، یونگ یون جی و چوی شی وون (سوپر جونیور) بازی می کنند.

8. جیریسان

9 فیلم کره ای که جایگزین بازی Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در 8 اکتبر به

Jirisan یا Mount Jiri یکی دیگر از برنامه های درام K است که برای ماه اکتبر انتظار می رفت. این یک فیلم ترسناک و رازآلود است که ناظران پارک های ملی را در تلاش برای نجات افراد مفقود شده در اطراف پارک ملی دنبال می کند. خانواده جیری.

این درام 16 قسمتی در 23 اکتبر از شبکه های tvN و iQiYi پخش می شود. بازیگران این فیلم شامل Jee Eun Bok ، Jun Ji Hyun ، Joo Ji Hoon ، Sung Dong Il و Oh Jung Se هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=XEcEvAJcMgc

9. پازل جنایی

9 فیلم کره ای که جایگزین بازی Squid Game و Hometown Cha-Cha-Cha می شوند تا در 9 اکتبر به

پازل جنایی یکی دیگر از درام های K است که بر اساس یک کارتون و هیجان انگیز اینترنتی ، روانی ، عاشقانه ساخته شده است. این فیلم درباره چند روانشناس جنایی و کارآگاه است که زمانی عاشق هم شده اند. آنها دوباره در شرایط ناگوار ملاقات می کنند: روانشناس پس از کشتن یک سیاستمدار مهم به زندان می رود و کارآگاه پدر خود را از دست می دهد.

“پازل جنایت” هنوز تیزر یا تاریخ اکران منتشر نکرده است ، اما انتظار می رود این ماه در تلویزیون اولله پخش شود. در این فیلم یون کی سانگ ، گو آه سانگ ، یون گیونگ هو و سانگ سان می بازی می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *