75 کودک پیش دبستانی که چمدان را به طور جداگانه به دنبال والدین خود دنبال می کنند ، زیرا همکلاسی ها به کوید-19 آلوده شده اند: به او نگاه کنید!

75 کودک پیش دبستانی که چمدان را به طور جداگانه به دنبال والدین خود دنبال می کنند ، زیرا همکلاسی ها به کوید-19 آلوده شده اند: به او نگاه کنید!

[ad_1]

مطابق با ویتنام و جوانان، در مورد عفونت Covid-19 در کمون Bach Dang ، شهر Kinh Mon ، استان Hai Duong ، مقامات شهرداری باخ Dang بر ردیابی و قرنطینه کردن موارد نزدیک به 2 مورد Covid-19 تمرکز کردند. فقط یک کودک که در مهد کودک باخ دنگ و مادربزرگش حضور داشته است.

بر این اساس ، نیروهای صالح 119 مورد F1 را رصد می کنند که از این تعداد 75 F1 همکلاسی کودک 4 ساله هستند ، 10 مربی کودکستان و برخی از افراد منطقه مسدود شده اند.

شهروندان اینترنتی از تصویر 75 کودک پیش دبستانی در صف شکایت داشتند زیرا همکلاسی های آنها به Covid-19 1 آلوده شده بودند
عکسهای children۵ کودک که به آنها دستور داده شده است روی انزوا تمرکز کنند ، در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود. عکس: اینترنت

بلافاصله پس از آن ، کودکستان باخ دنگ به عنوان یک پایگاه انزوا متمرکز برای این موارد ایجاد شد. 75 والدین دانش آموزان نیز در مراقبت از کودکان در انزوا هستند.

شهروندان اینترنتی از تصویر 75 کودک پیش دبستانی که به دلیل آلودگی همکلاسی هایشان به Covid-19 2 صف کشیده اند ، شکایت کردند.
کودکان همراه اعضای خانواده هستند که برای مراقبت از انزوا نیز می آیند. عکس: اینترنت
شهروندان اینترنتی از تصویر 75 کودک پیش دبستانی در صف شکایت داشتند زیرا همکلاسی های آنها به Covid-19 3 آلوده شده بودند
عکس: جوانان

به دنبال انتشار اخباری در مورد کودکان پیش دبستانی قرنطینه ، رسانه های اجتماعی بلافاصله به اشتراک گذاری این تصاویر ادامه دادند. اکثر مردم برای کودکانی که فقط 3 یا 4 سال دارند ، احساس انزوا می کنند که متأسف هستند.

شهروندان اینترنتی از تصویر 75 کودک پیش دبستانی در قرنطینه شکایت کردند زیرا همکلاسی های آلوده به Covid-19 4
عکس: اینترنت

مردم دوست دارند به نوبت آنها را تشویق کنند تا بر مشکلات ناشی از همه گیری غلبه کنند. امسال با 75 کودک و والدین آنها ، تمام Tet در قرنطینه اجتناب ناپذیر است. از همه مهمتر ، آزمایش منفی کودکان و خانواده های آنها انجام می شود تا منبع جدیدی از عفونت نشوند.

شهروندان از تصویر 75 کودک پیش دبستانی در صف شکایت داشتند زیرا همکلاسی های آنها به Covid-19 5 آلوده شده بودند

کار با اسپری و ضد عفونی در کل پیش دبستانی ها مستقر شده و 200 تخت را بسیج کرده و بطری های سرد و گرم و برخی ابزارها را برای خدمت به زندگی افراد منزوی اضافه کرده است. برای اطمینان از اینکه مردم منطقه قرنطینه غذا و نوشیدنی می خورند ، CPC یک نیروی پخت و پز در خارج ایجاد کرده و آن را داخل آن قرار داده است.

تا به امروز ، بسیاری از مدارس در سراسر کشور به سایت های قرنطینه متمرکز تبدیل شده اند. به طور خاص ، بسیاری از دانش آموزان پیش دبستانی و دبستان وجود دارد: بیش از 100 دانش آموز کلاس 4 در مدرسه ابتدایی Lai Cach ، 65 دانش آموز منزوی در مهد کودک Pham Thai و مرکز آموزش حرفه ای Kin Mon ، 138 دانش آموز در کلاس 6 منزوی در سائو آیا دبیرستان (های Duong) ، 35 دانش آموز در کلاس 3 در دبستان Xuan Phuong (هانوی).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *