7 نکته مدیریت بار اضافی

7 نکته مدیریت بار اضافی

[ad_1]

در این صورت ، وقت آن است که متوقف شوید ، روش انجام کار را مرور کرده و تغییر دهید.

در اینجا چند روش درمانی وجود دارد که می توانید برای خلاص شدن از فشار از آنها استفاده کنید.

پیشنهاد کمک کنید

بسیاری از مردم احساس می کنند که عرضه کمک ضعیف یا بی کفایت است. و نمی توانند وقتی از آنها سال می شود امتناع کنند. در نتیجه ، کار بیشتر و بیشتر جمع می شود ، که باعث می شود آنها همیشه در حالت استرس ، خستگی قرار بگیرند و کیفیت محصول و روابط مشتری را تحت تأثیر قرار دهند.

7 نکته مدیریت بار 1

مواقعی پیش می آید که ماموریت واقعی شما با توضیحات موجود در پست مطابقت ندارد استخدامبه خصوص در اوقات شلوغ هیچ کدام از ما همیشه و بدون کمک دیگران نمی توانیم کارها را به تنهایی انجام دهیم. بنابراین ، درخواست کمک شرم آور نیست. برعکس ، حمایت متقابل باعث بهبود روابط همکاران می شود.

بنابراین ، وقتی احساس کردید کار شما در مرحله دو سرعت یا غیرقابل حل است ، با مدیر یا همکار خود صحبت کنید و از او کمک بخواهید. بار را کاهش می دهید و فشار را کاهش می دهید.

برنامه کاری

یک برنامه مناسب به شما در مدیریت ساعات کاری روزانه کمک زیادی می کند. یک برنامه مشخص تنظیم کنید ، به عنوان مثال: ساعت 6 (صبح) بیدار شوید ، 20 دقیقه ورزش کنید ، ساعت 7 صبح صبحانه بخورید ، ساعت 8 ایمیل خود را چک کنید … تا پایان روز.

به این ترتیب اتلاف وقت برای کارهای بی اهمیت یا بی فایده مانند گشت و گذار در شبکه های اجتماعی ، شایعات را محدود خواهید کرد … مهم است که برنامه خود را دقیق دنبال کنید. خود نظم و انضباط همیشه لازم است تا وقتی کار شگفت انگیز است امور را به خوبی مدیریت کنیم.

کارهای مهم را در اولویت قرار دهید

اگر مرتباً بیش از حد کار می کنید ، کارهای مهم را به جای رعایت توالی معمول اولویت قرار دهید. شما می توانید هر روز – وقتی انرژی ما بیشتر است – با مهمترین موارد خود شروع کنید. هر روز صبح بطور مداوم حدود 90 دقیقه وقت بگذارید تا فقط کارهایتان انجام شود: به ایمیل ها ، تماس های تلفنی یا نگرانی در مورد کارهای کوچک دیگر پاسخ ندهید. در این مدت باید روی بزرگترین و دشوارترین کار تمرکز کنید و سپس آرامتر خواهید بود.

7 نکته مدیریت بار 2

قدرت

یکی از م mostثرترین اقدامات برای کاهش بار ، انجام مجوز است. به جای اینکه خودتان همه مسئولیت ها را بپذیرید ، ببینید با چه کسی می توانید برای بهترین نتیجه ممکن کار کنید. اگر تیم یا مدیر پروژه هستید ، مشاغل کم اهمیت تری را به کارمندان خود اختصاص دهید و آزاد خواهید بود که روی وظیفه ای که بیشترین اهمیت را دارد تمرکز کنید.

اگر این کار به خوبی انجام شود ، انسجام بین اعضای تیم شما را بهبود می بخشد و آنها را به سمت یک هدف مشترک سوق می دهد. انگیزه قویتر

خیلی کارها را یک باره انجام ندهید

مغز ما معمولاً برای چند وظیفه ای طراحی نشده است ، بنابراین نمی توانیم روی انجام همزمان همه کارها تمرکز کنیم. انجام همزمان بیش از یک کار باعث حواس پرتی و اشتباهات شما می شود. در نتیجه ، کیفیت کار تحت تأثیر قرار می گیرد و حتی زمان به جای کوتاه شدن آنطور که تصور می کنید طولانی می شود.

بنابراین ابتدا مهمترین کار را انجام دهید ، سپس به سراغ مورد بعدی در برنامه کاری خود بروید.

7 نکته مدیریت بار 3

شما می دانید چگونه آرام شوید

برای “مبارزه” با بارها ، مهم است که به استراحت و بازیابی احتیاج داشته باشید. انگیزه بسیاری از افراد تحت فشار است ، بنابراین تا زمانی که استراحت و آرامش را فراموش نکنند ، به کار خود ادامه می دهند. این کار در طولانی مدت باعث خستگی و خستگی بیشتر شما می شود. بنابراین باید وقت بگذارید تا پیاده روی کنید ، ورزش های ملایم انجام دهید ، ذهن خود را با چند حرکت یوگا آرام کنید یا در صورت امکان ، هر روز پانزده یا سی دقیقه مراقبه بگذرانید …

نه تنها زمان استراحت ، بلکه کیفیت استراحت نیز مهم است ، به این معنی که در واقع مجبور به ترک کار هستید. هر از گاهی ذهن خود را خالی بگذارید سریعترین و مثرترین روش برای بازیابی انرژی است.

گپ بزنید ، به اشتراک بگذارید

خیلی اوقات ، کار زیاد باعث ایجاد استرس ، خستگی و روحیه پایین می شود. بنابراین مهم است که مقابله با آن ، در وهله اول ، به جای اینکه اجازه دهید آن را روز به ماه ادامه دهد.

اگر فشار زیاد بر سلامت جسمی و روانی شما تأثیر منفی می گذارد ، وقت آن رسیده است که به جای اینکه خودتان با مشکلات کنار بیایید با کسی صحبت کنید.

اگر از تماس با رئیس خود راحت نیستید ، ابتدا با یک همکار ، دوست یا یک متخصص یا مشاور معتمد در زمینه کاری خود صحبت کنید. آنها به شما مشاوره ، تجربه ارزشمندی می دهند یا اگر خوش شانس باشید ، از آنها نیز پشتیبانی خواهید کرد ، وقتی کار زیاد است ، کمتر به اشتراک می گذارید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *