7 جزیره خطرناک جهان ، اگرچه زیبا هستند ، اما نمی توانید سفر کنید

7 جزیره خطرناک جهان ، اگرچه زیبا هستند ، اما نمی توانید سفر کنید

[ad_1]

1. جزیره مار

7 جزیره خطرناک جهان ، اگرچه زیبا هستند ، اما نمی توانید 1 سفر کنید
7 جزیره خطرناک در جهان ، بعضی از مکان ها برای مردم نیست

هزاران مار سمی با زبان های طلایی در جزیره ای به نام Ilha da Queimada Grande (جزیره مار) زندگی می کنند. این مکان در سواحل برزیل واقع شده است.

می دانید که فقط یک لقمه از ساکنان 2000 تا 4000 جزیره کافی است تا شما را در عرض یک ساعت به اجداد خود برگرداند. به دلیل این خطر ، دولت برزیل رفتن به جزیره را به غیر از محققان دارای مجوزهای ویژه ممنوع کرد. اما با وجود چنین مار در هر متر مربع هیچ کس نمی خواهد به آنجا برود.

2. جزیره رامی

7 جزیره خطرناک در جهان ، اگرچه زیبا هستند ، اما نمی توانید سفر کنید
7 جزیره خطرناک در جهان ، بعضی از مکان ها برای مردم نیست

اگر جزیره رامری به سواحل میانمار (برمه) نزدیکتر بود ، دیگر جزیره نبود. این فقط یک جریان نازک آب از قاره است و کافی نیست. این خانه جمعیت بسیار زیادی از دایناسورهای ماقبل تاریخ است که تمساح هستند.

تمساح ها در اینجا می توانند تا 6 متر طول داشته باشند ، بیش از 900 کیلوگرم وزن داشته و از همه حیوانات آزمایش شده قوی ترین نیش را داشته باشند. مشخص نیست که چه تعداد از این جانوران باستانی در جزیره رامری زندگی می کنند ، اما پاسخ این سوال “بسیاری” است.

در 26 ژانویه 1945 ، گروهی از سربازان ژاپنی شاهد خطرناک بودن این جزیره بودند. حدود 1000 سرباز به باتلاق های حرا جزیره عقب نشینی کردند ، حدود 20 نفر بعداً اسیر شدند و 500 نفر ناپدید شدند. بازماندگان داستان های وحشتناکی راجع به چگونگی قربانی شدن هم تیمی هایشان در تمساح ها تعریف می کنند.

3. میاکه-جیما. جزیره

7 جزیره خطرناک در جهان ، اگرچه زیبا هستند ، اما نمی توانید سفر کنید 3
7 جزیره خطرناک در جهان ، بعضی از مکان ها برای مردم نیست

Miyake-Jima غیرقابل انکار زیبایی است و در اقیانوس آرام ، درست در سواحل ژاپن واقع شده است. این مکان در منطقه ای معروف به دریای شیطان واقع شده است که شبیه نسخه مثلث برمودا در اقیانوس آرام است. همه افراد در این جزیره باید همیشه ماسک های گاز تهیه کنند.

خطر در اینجا از آتشفشان فعال ناشی می شود. ناسا در ژوئن 2000 گفت که این فوران 6 بار فوران کرده است و همه 3600 ساکن را مجبور به تخلیه کرده است.

تا سال 2005 بود که دستور تخلیه برداشته شد و 10 سال بعد زندگی به حالت عادی بازگشت … به جز ادامه کار دستگاه تنفس. زنگ هشدار در هر زمان ممکن است به صدا در بیاید ، زیرا آتشفشان مقدار زیادی دی اکسید گوگرد را در هوا آزاد می کند.

4. ایزولا دلا گایولا

7 جزیره خطرناک در جهان ، حتی زیبا نمی تواند سفر کند 4
7 جزیره خطرناک در جهان ، بعضی از مکان ها برای مردم نیست

این جزیره در سواحل ایتالیا باعث می شود که شما به نفرین اعتقاد داشته باشید. در آغاز قرن نوزدهم ، یک ساکن تنها در جزیره ای به نام ایل مگو زندگی می کرد. روزی ناپدید شد. افراد بعدی که در این جزیره زندگی می کنند دائماً با چیزهای بدی مانند ورشکستگی ، ناپدید شدن ، غرق شدن ، خودکشی … روبرو می شوند.

بعدها ، دولت ایتالیا این مکان را به یک ذخیره گاه دریایی تبدیل کرد و افسانه ها هنوز هم نقل شده است.

5. جزایر مارشال

7 جزیره خطرناک جهان ، اگرچه زیبا هستند ، اما نمی توانید 5 سفر کنید
7 جزیره خطرناک در جهان ، بعضی از مکان ها برای مردم نیست

در یک زمان ، جزایر مارشال فوق العاده زیبا بودند. آنها هنوز هم باشکوه هستند ، اما زمانی بین سالهای 1946 و 1958 محل 67 آزمایش هسته ای بودند.

در سال 2019 ، محققان دانشگاه کلمبیا میزان تابشی را که هنوز باقی مانده است مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که دهه ها پس از اتمام آزمایش ها ، برخی از سایت ها دارای سطح پلوتونیوم 10 تا 1000 برابر بیشتر از گذشته بودند. حادثه راکتور هسته ای فوکوشیما. سطح پرتوهای این جزایر هنوز 10 برابر بیشتر از آنچه در چرنوبیل یافت می شود. حتی میوه هایی که در این جزیره رشد می کنند بسیار رادیواکتیو هستند.

6. جزیره گنج

7 جزیره خطرناک جهان ، اگرچه زیبا هستند ، اما نمی توانید 6 سفر کنید
7 جزیره خطرناک در جهان ، بعضی از مکان ها برای مردم نیست

در سال 1940 ، سانفرانسیسکو میزبان نمایشگاه بین المللی گلدن گیت بود. کارهای ساختمانی زیادی منجر به چنین رویدادی بزرگ شد ، از جمله ساخت یک جزیره مصنوعی به نام جزیره گنج. این جزیره بعداً به تصرف نیروی دریایی آمریکا درآمد.

در سال 1997 ، پست نیروی دریایی بسته شد ، این شهر جزیره را خریداری کرد و شروع به تبدیل آن به مجتمع های مسکونی کرد. همه چیز خوب است تا سال 2020 ، ساکنان جزیره گنج یک دادخواست علیه نیروی دریایی ، مقامات سانفرانسیسکو و کالیفرنیا تشکیل دادند.

به نظر می رسد که در زمان جنگ سرد این مکان یک مرکز آموزش بوده است. سربازان در زمینه آلوده سازی آموزش می بینند. تعداد زیادی ماده رادیواکتیو مانند سزیم -137 و رادیوم در این جزیره ریخته و ریخته شد. در نتیجه ، ساکنان اینجا از یک بیماری غیرمعمول زیاد رنج می بردند ، و آنها پرونده های قضایی را مطرح کردند.

7. جزایر مگدالن

7 جزیره خطرناک جهان ، اگرچه زیبا هستند اما نمی توانید 7 سفر کنید
7 جزیره خطرناک در جهان ، بعضی از مکان ها برای مردم نیست

این مجمع الجزایر در وسط خلیج St. لورنس از لحاظ نظری بخشی از کبک است. طبق گزارش رسانه ها ، ساکنان جزیره امروز فرزندان کسانی هستند که از غرق شدن کشتی در آبهای کم عمق جزیره جان سالم به در بردند.

بسیاری از نقشه ها هنوز این جزیره را نشان نمی دهد ، بنابراین ناخدایان با دیدن اینکه بعد از مه و هوا طوفانی ظاهر می شود ، متعجب شدند. در اینجا نیز هیچ چراغی وجود ندارد و شن و ماسه در این جزیره تمایل به جابجایی دارد و یافتن آن را دشوار می کند.

امروز مجمع الجزایر حدود 12000 نفر را در خود جای داده است و آنها تقریباً به طور کامل منزوی شده اند. وقتی آبهای اطراف جزیره آنها یخ می زند ، راهی برای رفتن یا بازگشت به جزیره وجود ندارد.

(به گفته گرانج)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *