5 سال پس از روند داغ عقرب بودن ، ناگهان معلم لنا تغییر کرد.

5 سال پس از روند داغ عقرب بودن ، ناگهان معلم لنا تغییر کرد.

[ad_1]

در سال 2015 ، این شبکه یک بار ویدئویی از پاسخ و مشاجره یک معلم عقرب با دانش آموزان در یک مرکز انگلیسی را بهم زد.

در ویدئویی که نزدیک به 10 دقیقه به طول انجامید ، این معلم با کلمات بسیار دشوار دانش آموزان را سرد و فریاد می کرد.

پنج سال پس از روند داغ

قبل از بسته شدن فیلم ، گفته می شد که بیانیه معلمی “نقطه پایانی” برای توجه ویژه افراد آنلاین به رسوایی است: “من هرگز فراموش نخواهم کرد ، من یک عقرب هستم ، به شما می گویم که شما خودشیفتگی و اعتماد به نفس من را لمس کرده اید ، من دقیقاً همان کاری را می کنم که شما با من می کنید!”

این جمله بلافاصله به یک روند داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شد و تاکنون “تائو کمان عقرب است” هنوز هم گاهی اوقات توسط کاربران شبکه استفاده می شود.

5 سال پس از روند داغ

و هویت معلم دیگر نیز به سرعت مشخص شد. بر این اساس ، شخصیت اصلی فیلم ، معلم Pham Nguyen Le Na است. دلیل این حادثه به دلیل تغییر کلاس ها و شهریه ها در مرکز انگلیسی است.

5 سال پس از روند داغ

پس از انتشار ویدیو در شبکه های اجتماعی ، خانم Le Na مورد انتقادات بسیاری قرار گرفت. اون هم فقط حاضر شوید و دقیقاً یک بار به مطبوعات پاسخ دهید ، سپس ساکت شوید. اما او به ایجاد طوفان ادامه داد زیرا رفتار او شبیه هیچ رفتار دیگری نبود. معمولاً پیراهن های دارای عکس … عقرب از مرکز به دانش آموزان اهدا می شود. در ادامه ، بخشی از ایالت با لحنی تحریک آمیز و زبان سنگین در صفحه فن مرکز انگلیسی ظاهر شد.

5 سال پس از روند داغ

بعداً ، به دلیل حمله بزرگ کاربران شبکه ، تا ژوئن 2016 به تدریج از شبکه های اجتماعی ناپدید شد. مرکزی که توسط وی اداره می شود صفحه طرفداران را نیز قفل می کند ، دفتر مرکزی نیز مهم است. از آن زمان به بعد ، تمام اطلاعات مربوط به معلم عقرب ساکت است.

5 سال پس از روند داغ

پس از این مبارزات ، خانم Le Na به ایالات متحده عزیمت کرد و به تازگی در سال 2019 به ویتنام بازگشت تا مرکز آموزش انگلیس را دوباره به بهره برداری برساند.

خانم Le Na در افتتاح کلاسهای آموزش و تمرین آیلتس تخصص دارد و مورد اعتماد بسیاری از دانشجویان در هر سنی است. وی علاوه بر تدریس در مرکز ، دوره های آنلاین را نیز برای دانش آموزانی که دور زندگی می کنند برگزار می کند.

5 سال پس از روند داغ

5 سال بعد از روند داغ

به جای یک تصویر آتشین و کسل کننده از پنج سال پیش ، خانم Le Na اکنون آرام تر به نظر می رسد. او همچنین در یک شبکه اجتماعی قوی فعال است و دائماً عکس هایی از زندگی روزمره را به اشتراک می گذارد. همه فهمیدند که معلم عقرب به تدریج از سایه ای که رسوایی بر سر او گذاشته بود تا زندگی آرام و کاملی داشته باشد خارج می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *