5 سازمان دهنده برای ورود غیرقانونی 1440 بیمار مبتلا به Covid-19 تحت پیگرد قانونی قرار گرفت

5 سازمان دهنده برای ورود غیرقانونی 1440 بیمار مبتلا به Covid-19 تحت پیگرد قانونی قرار گرفت

[ad_1]

طبق اخبار Tuoi Tre ، Online Knowledge ، بعد از ظهر اول ژانویه ، سرهنگ دینگ وان نوئی ، رئیس پلیس استان Giang ، گزارش داد که Tuoi Tre Online به تازگی تصمیم به تعقیب پنج متهم در این پرونده صادر کرده است. سازماندهی ورود غیرقانونی سایر اشخاص طبق ماده 348 قانون کیفری.

تصمیم تعقیب متهم در همان روز توسط موسسه ملی مهندسی عمران تصویب شد.

پیگرد قانونی 5 سازمان دهنده برای ورود غیرقانونی 1440 بیمار مبتلا به Covid-19 1

بعدازظهر 31 دسامبر هنگ توسط پلیس در Binh Duong دستگیر شد. عکس: CACC

هویت متهم مورد پیگرد قانونی قرار گرفت: فن فی هونگ (42 ساله) ، تروونگ چی تای (31 ساله) ، ل وان دین (لقب هین ، 32 ساله) ، فام تان هپ (نام مستعار هاپ ، 32 ساله ، زنده) با هم در محله بونگ نوو ، کمون خانه Binh ، منطقه An Phu ، An Giang) و Trang Van Ut (33 ساله ، ساکن محله Phu Loi ، کمون Phu Huu ، منطقه An Phu ، An Giang).

که در آن رهبر این خط فان فی هونگ (41 ساله ، ساکن محله Binh Di ، کمون Khanh Binh ، منطقه An Phu ، استان جیانگ) شناخته می شود. این شخصی است که با سایت ها در ارتباط است. کشوری در کامبوج گروهی متشکل از 1440 بیمار را که به طور غیرقانونی از مرز عبور می کنند به ویتنام بیاورد.

مشخص است که این افراد 24/24 در انزوای پزشکی مشاهده می شوند. پس از دوره قرنطینه ، پلیس استان جیانگ دستگیر شده و برای تحقیقات به محل استقرار منتقل می شود.

طبق آژانس تحقیق ، هونگ از خانواده کسانی که به طور غیرقانونی وارد شده اند پول دریافت کرد. وقتی فهمید که پلیس به دنبال سازمان دهندگان ورود غیرقانونی 1440 بیمار است ، هونگ به بن دوونگ فرار کرد.

طبق اطلاعات اولیه ، 1440 بیمار با 2 زن مبتلا به Covid-19 در مالزی بودند. بعد از اینکه وی با او تماس گرفت ، خانواده برای پرداختن مرد جوان به خانه پول پرداخت کردند. او و زن در دونگ تپ (بیمار 1452) از طریق دروازه مرزی لانگ بین ، استان آن جیانگ ، به طور غیرقانونی وارد شدند.

آنها سپس یک ماشین 7 نفره را با تعدادی دیگر که به طور غیرقانونی از مرز عبور کرده بودند ، مشترک کردند. یک بیمار در سال 1452 به لای وونگ ، استان دونگ تپ بازگشت ، در حالی که بیمار 1440 به منطقه مانگ تیت ، استان وین لانگ بازگشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *