4 زیبایی های Cbiz توسط Chow Tin Three بسیار دوست دارند ، که باعث می شود او در اواخر بعد از ظهر تنها باشد

4 زیبایی های Cbiz توسط Chow Tin Three بسیار دوست دارند ، که باعث می شود او در اواخر بعد از ظهر تنها باشد

[ad_1]

اخیراً ، “پادشاه کمدی ها” چائو تینگ سه توسط شایعاتی مبنی بر اینکه او با دختری 17 ساله Truong Hie Ki رابطه دارد ، گرفتار شد. اما خانواده چاو بلافاصله آن را تکذیب کردند. پس از همه ، اگر این شایعه درست باشد ، چائو تین تری توسط بسیاری از مردم “بوفالوهای قدیمی علف های جوان را می چرند” مورد تمسخر قرار می گیرد ، زیرا امسال این بازیگر 59 ساله است. با این حال ، برای طرفداران Chow Tinh Tri ، احتمالاً از خبر ازدواج او بسیار هیجان زده خواهند شد.

4 زیبایی های Cbiz توسط Chow Tin Three بسیار دوست دارند و او را در اواخر بعدازظهر تنها می کند
گفته می شود که چائو تین تری با یک زیبایی 17 ساله اهل هنگ کنگ قرار دارد.

نسل های زیادی به فیلم های چاو وابسته شدند. با این حال ، با تماشای فیلم های او ، می بینید که همیشه پشت سرش تاریکی وجود دارد. شاید بسیاری از مردم از داستان عاشقانه پادشاه کمدی اطلاعی نداشته باشند وقتی او 4 عشق عمیق را با La Hue Quyen ، Chu An ، Mac Van Uy و Vu Van Phuong تجربه کرد ، اما همه آنها بدون پایان خوشی به پایان رسید.

La Hue Quyen اولین معشوق Chau Tinh Tri بود و پس از آن با Luu Chi Man ، سرمایه دار بزرگ مالی در سنگاپور ازدواج کرد. مردی که بیشترین آسیب را از Chau Ting Three متحمل شد احتمالاً ژو آن است. آنها برای یک فیلم ملاقات کردند و سپس بر سر آن جدا شدند. در سال 1993 ، سومین زن ، Mac Van Uy ، ظاهر شد. او توسط Chau Tinh Tri برای بازی Dai Journey to the West: Nguyet Quang Bao Hap دعوت شد. چو گیا تحت تأثیر شخصیت و هوش مک وان قرار گرفت ، بنابراین او با چو آن جدا شد تا با شخص جدیدی آشنا شود.

4 زیبایی های Cbiz توسط Chow Tin Three بسیار دوست دارند و او را در اواخر بعد از ظهر تنها می کند
ژو آن دختری است که بیشترین ضربه را از چائو تینگ سه متحمل شد.
4 زیبایی های Cbiz توسط Chow Tin Three بسیار دوست دارند و او را در اواخر بعد از ظهر تنها می کند 3
چائو تینگ تری و وو وانگ فونگ.
4 زیبایی های Cbiz توسط Chow Tin Three بسیار دوست دارند ، که باعث می شود او در اواخر بعد از ظهر تنها بماند
Chow Ting Three در اواخر بعد از ظهر تنها است.

با این حال ، Chow Tinh Tri ذاتاً گریزان بود ، این عشق سوم مدت زیادی دوام نیاورد. این دو از هم جدا شدند ، مک وان وی عشق جدیدی پیدا کرد. چو قلع سه ، به دلیل مک وان وی ، یک بار قصد ازدواج داشت ، یک بار خویشتن دار بود ، اما زیبایی از بازگشت امتناع کرد.

آخرین دوست دختری که چائو تینگ سه آن را علنی کرد وو وان فونگ بود. من فکر می کردم این رابطه برای همیشه دوام خواهد داشت ، اما این رابطه نیز با شکاف به پایان رسید. در آن زمان ، پس از 12 سال زندگی مشترک ، چائو تینگ سه وو وانگ فونگ را متهم به رابطه کرد ، حتی او را برای حل اختلاف در طول مدت زندگی مشترک خود به دادگاه برد.

4 زیبایی های Cbiz توسط Chow Tin Three بسیار دوست دارند و او را در اواخر بعدازظهر تنها می کند
Chau Tinh Tri و اولین عشق La Hue Quyen.
4 زیبایی های Cbiz توسط Chow Tin Three بسیار دوست دارند و او را در اواخر بعد از ظهر تنها می کند 6
اگرچه زیبا نیست ، اما شخصیت و هوش مک وو وو باعث شد تا چو تین ترین به ژو آن خیانت کند.

مشاهده می شود که اگرچه او متکبر و با استعداد است ، اما خط عشق Chau Tin Tri بیش از حد آشفته است. اکنون طرفداران امیدوارند که این بازیگر بتواند فردی را پیدا کند که آخرین سالهای زندگی خود را با او بگذراند. او کارهای زیادی را به هنر خود اختصاص داده است و در زندگی شخصی خود زیان های زیادی را از دست داده است. اگر چاو ازدواج نکرده باشد ، تا آخر عمر مجرد خواهد بود و این چیزی است که طرفداران نمی خواهند آن را ببینند. بالاخره وقتی سنش بالا می رود ، همسرش تنها کسی است که می تواند او را همراهی کند.

اگر چائو تینگ سه در حال حاضر عاشق دختری 17 ساله از هنگ کنگ است ، مطمئناً بسیاری از طرفداران مخالفت نخواهند کرد. آنها واقعاً امیدوارند که بت خود جایی برای فرود پیدا کند. اما سوال این است که آیا او واقعاً عاشق ژانگ شیائوکی است؟ این قطعاً یک س unال بی پاسخ خواهد بود ، زیرا اگر آنها واقعاً یکدیگر را دوست داشته باشند و احساسات خود را در آن لحظه علنی نشان دهند ، ناگزیر پادشاه کمدی مورد تمسخر قرار خواهد گرفت.

>> همچنین ببینید: Chow Tin Three Mermaid هنگامی که همه Cbiz “3 scum” را جمع می کند بسیار جادویی است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *