3 زوج پر سر و صدا “عمو-برادرزاده” در Vbiz: شوهر سابق Le Quyen با 15 خانم برتر جهان به دلیل ناشایست بودن مورد انتقاد قرار گرفت ، Ngoc Trinh ، Ngan 98 حتی پر سر و صدا بودند

3 زوج پر سر و صدا “عمو-برادرزاده” در Vbiz: شوهر سابق Le Quyen با 15 خانم برتر جهان به دلیل ناشایست بودن مورد انتقاد قرار گرفت ، Ngoc Trinh ، Ngan 98 حتی پر سر و صدا بودند

[ad_1]

تجارت نمایشی ویتنام از نظر اختلاف سنی کم ندارد. اما زن و شوهرهایی وجود دارند که تمام حرکات آنها باعث می شود مردم نتوانند توجه کنند. در این میان عشق به افراد زیبایی مانند Ngoc Trinh ، Ngan 98 یا اخیراً پاهای بلند Cam Dan وجود دارد.

دوک هوی – کام دن

در تاریخ 4 ژانویه ، مردم تحت تأثیر اطلاعاتی قرار گرفتند که شوهر سابق خواننده لو کوئن – تاجر دوک هیو رابطه خود را برای قرار ملاقات با کام دان – 15 نفر برتر خانم ویتنام 2020 اعلام کرد. چند سال پیش در ماه مه ، کام دن با جذابیت خود برای عموم شناخته شده بود زیبایی که می تواند در Miss Vietnam 2020 تاجگذاری کند.

3 زوج پر سر و صدا

3 زوج پر سر و صدا

کم دن و دوک هوی آشکارا بیرون می روند و مردم را به حرکت وا می دارند

پس از جلسات عمومی ، عکس های صمیمی این زوج نیز به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. بسیاری از بینندگان هنوز از این ارتباط شگفت زده شده اند زیرا اختلاف سنی بسیار زیاد است. در حالی که دوک هوی در سال 1975 متولد شد ، کام دن در سال 2002 متولد شد ، این اختلاف 27 ساله باعث شده بسیاری اظهار نظر کنند که این دو تصادفی نیستند.

3 زوج پر سر و صدا

با تمرکز بر روی 15 نفر برتر Miss Vietnam 2020 ، یک زیبایی از Giang قصد حمله به نمایشگاه های تجاری را دارد و در حال حاضر تصمیم می گیرد که به یک مدل تبدیل شود.

3 زوج پر سر و صدا

این شکاف 27 ساله باعث شده است که دوک هیو و کم دن نامناسب قلمداد شوند

لوونگ بنگ کوانگ – نگان 98

لوونگ بانگ کوانگ و نگان 98 شلوغ ترین زوج “عمو-برادرزاده” در تجارت نمایش ویتنام هستند. اختلاف سنی نه تنها در شرایطی است که این دو با یکدیگر 16 سال اختلاف دارند ، بلکه با یک سری تصاویر توهین آمیز و اظهارات تکان دهنده مخاطب را نیز خسته می کند.

3 زوج پر سر و صدا

Luong Bang Quang و Ngan 98 بهترین برادرزاده تجارت نمایشی ویتنام هستند

ناگفته نماند زمانی که این دو نفر جدایی خود را اعلام کردند ، دلیل کسالت نگان 98 ، او حتی از گفتن داستان شخص سوم در رابطه با دوست پسر خود دریغ نکرد. به زودی ، هر دو دوباره به هم پیوستند و به عشق پر سر و صدا خود ادامه دادند.

3 زوج پر سر و صدا

3 زوج پر سر و صدا

این زوج اغلب با تصویری داغ باعث می شوند مردم “چشمهایشان را آزار دهند”

هوانگ کی – نگوک ترین

عشق بین میلیاردر هوانگ کی و نگوک ترین ممکن است که شدیدترین عشق باشد. بدون توقف در سطح “عمو – برادرزاده” ، رسانه ها حتی این “پدربزرگ 72 – نوه 27” را یک داستان عاشقانه یا “یک داستان عاشقانه گردباد” می نامند تا درباره این دو شخصیت صحبت کنند.

3 زوج پر سر و صدا

نگوک ترینه و هوانگ کیو 3 ماه شوری شدید داشتند

در سال 2016 ، Ngoc Trinh اعلام کرد که دوست پسر او میلیاردر Hoang Kie است. این یک مورد نادر است که “ملکه لباس زیر” با اعتماد به نفس عشق و دوست خود را در برابر رسانه ها و مردم تقسیم می کند. در زمان عشق ، زن و شوهر غالباً حرکات چاپلوسانه ای به یکدیگر نشان می دهند ، آنها با هم به بسیاری از کشورهای جهان سفر می کنند و تمام لحظات خوش خود را منتشر می کنند.

3 زوج پر سر و صدا

3 زوج پر سر و صدا

هر دو علناً احساسات خود را به صورت علنی ابراز داشته اند

با عشق کمتر از 3 ماه ، شکات شکسته زوجین به وجود آمد. در همان زمان ، میلیاردر هوانگ کی جدایی خود را از نگوک ترین اعلام کرد زیرا او “لیاقت” عشق او را نداشت و فقط به دنبال یک لحظه عشق بود. و Ngoc Trinh هنگام خداحافظی با بلندترین عشق در صنعت سرگرمی ، سکوت را انتخاب کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *