3 جانباز “ناپدید شد به یاد می آورد” ، “سخت” در دادگاه اپل Quan در 16 سال گذشته

3 جانباز “ناپدید شد به یاد می آورد” ، “سخت” در دادگاه اپل Quan در 16 سال گذشته

[ad_1]

ارتش اپل مورد انتظارترین برنامه در هر شب سال نو است ، یک غذای معنوی ضروری برای بسیاری از خانواده ها. در شب سال نو ، اعضا برای تماشای ارتش اپل دور هم جمع شدند تا با هم بخندند و آرام بگیرند. در سال 2020 ، نبود ارتش اپل باعث پشیمانی بسیاری از مردم می شود. اخیراً ، نماینده VFC تأیید کرد که Apple Quan امسال – به مناسبت سال جدید قمری 2021 – باز خواهد گشت.

3 جانباز

حضور بازیگران باسابقه ای که سالها در نقش ارتش اپل بازی کرده اند. عکس: VTV

کووک هان – نگوک هوانگ

16 سال با ارتش اپل ، 16 سال با نگوک هوانگ به عنوان بازیگر Quoc Khanh. نگاهی جدی و عمیق ، اما “کجا باید گفت” بسیاری از افراد را تحت تأثیر قرار داد. Ngoc Hoang Quoc Khanh نیز عامل مهمی است که هر سال جلسه را “بسته” می کند.

در زندگی واقعی ، کوک خان نزدیک به 60 سال دارد ، اما هنوز مجرد است. Quoc Khanh سبک زندگی بسیار ساده ای دارد ، او کلافه نیست ، اما عاشق رنگ صورتی و حس مد بسیار جوان است.

نام کائو – ژوان باک

نام کائو ژوان باک نیز مانند نگوک هوانگ 16 سال پیش “روی کار آمد”. او تصویر مردی زیرک ، حیله گر ، اما بسیار واضح و روشن را نشان می دهد که در قصاص سیب های دیگر با گستاخی تخصص دارد.

در زندگی واقعی ، ژوان باک فردی فوق العاده فعال ، باهوش و خوش مشرب است. پیش از تحصیل در دانشگاه تئاتر و فیلم ، ژوان باک به دلیل تجربه خود مورد ستایش معلمان قرار نگرفت ، اما به دلیل انجام کارهای خوب منزل مانند … تقلید از گربه ها و سگ ها مورد ستایش قرار گرفت.

3 جانباز

باک داو – نگوک هوانگ – نام کائو. عکس: VTV

باک داو – عدالت

خانم داو کان لی عامل بسیار مهمی برای جلسه است. در طول 16 سال عدالت تائوئیستی تغییرات مختلفی در سبک ها ، نگرش ها و بیانات وجود داشت. وی اخیراً به برکت بسیاری از افراد ازدواج کرد. عدالت روی صحنه یک هنرمند عامیانه است ، یک کمدین عالی است ، در زندگی واقعی او زندگی بسیار نزدیک و ساده ای است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *