2 هفته پر سر و صدا از Hai Tu و “انتقام” کور از antifan بیش از حد تحمل خانواده پسر تونگ M-TP

2 هفته پر سر و صدا از Hai Tu و “انتقام” کور از antifan بیش از حد تحمل خانواده پسر تونگ M-TP

[ad_1]

نزدیک به دو هفته پیش ، افکار عمومی صحبت نکردند ، و در مورد سر و صدا بین Son Tung M-TP ، Thieu Bao Tram و “مرغ” Hai Tu صحبت کردند. داستان های عاشقانه با بسیاری از افراد هنگام جدایی طبیعی است ، اما شاید با ستاره های مشهور تحت فشار هواداران قرار بگیرند.

عروس شدن برای هنرمندان آسان نیست. بنابراین ، از داستان خداحافظی خاموش Son Tung M-TP با تراموا Thieu Bao ، درام ها و سناریوهای بی شماری که توسط جامعه آنلاین تنظیم شده اند ، وجود دارد. اگرچه مجریان زن و مرد هرگز در مورد دلایل عزیمت همه صحبت نکرده اند ، جامعه آنلاین دلایل بی شماری ارائه داده است.

 تقریبا 2 هفته پر سر و صدا Hai Tu ، Son Tung M-TP و نحوه
های تو هدف حمله شدید قرار گرفت ، اگرچه هیچ دلیل مشخصی مبنی بر قطع رابطه “چای سبز” با سون تونگ و تیئو بائو تراموا وجود ندارد. عکس اینترنتی

و یکی از دلایلی که کاربران شبکه طی چند روز گذشته تکرار کرده اند ، ظهور Hai Tu است. های تو به عنوان “مرغ حیوان خانگی” شناخته می شود ، بازیگر انحصاری شرکتی که توسط Son Tung M-TP اداره می شود. پس از یک دوره همکاری ، بسیاری از مردم گمان می کردند که خواننده متولد تایلندی ، Bean ، با Hai Tu معاشقه کرده است ، آنقدر معاشقه که نزدیک به یک دهه از Thieu Bao Tram جدا شد.

و بنابراین از این فرضیه ، انجمن آنتیفانی ها با استفاده از توجیه به طور مداوم در زندگی شخصی های تو تو کاوش می کنند و به آن می پردازند. تاکنون نزدیک به 2 هفته می گذرد ، اما آنتی فان هرگز قصد نداشت Hai Tu را ترک کند. درست است که آنها با تیو بائو تراموا همدردی می کنند ، از دخترانی که در عشق دیگران دخالت می کنند متنفر هستند ، حق دارند Hai Tu را محکوم و انتقاد کنند ، اما نه به این ترتیب که آنتیپان حق دارد برای همیشه از Hai Tu حفاری کند.

 تقریبا 2 هفته پر سر و صدا های Hai Tu ، Son Tung M-TP و نحوه انتقام
اقدامی “انتقام” در خارج از آنتی فان با عزم راسخ برای اجازه ندادن هایوی تو به طور تصادفی به پدر و مادر سین تونگ آسیب برساند. عکس اینترنتی

با این حال ، هنگامی که بسیاری از ضد طرفداران والدین ، ​​والدین Son Tung M-TP را نیز به این صداهای غیرضروری کشاندند ، این حادثه به اوج خود رسید. آنتیفان تصاویر ظریف مربوط به روزهای قدیمی Hai Tu را به والدین Son Tung M-TP می کشد. عملی که باعث می شود همه غیرقابل قبول باشند. این به طور کلی نامرئی بود و بر تصویر Hai Tu در چشم والدین Son Tung تأثیر می گذارد. و والدین سین تونگ نمی توانند از اقدامات تهاجمی آنتی فان احساس شرمندگی کنند. به عنوان والدینی که می خواهد فرزندانشان به جای سر و صدا و رسوائی ، شغلی پایدار و آرام داشته باشند.

>> همچنین نگاه کنید به: “Nam Nam” Hoang یک برنج چسبناک صریحاً از تولد عاشق شنوایی استقبال می کند

ارزش آن از فرضیه های بی اساس در شبکه های اجتماعی که به طور تصادفی شخص دیگری را در این راه تحت فشار قرار می دهند ارزش ندارد. فقط به خاطر چند خط ثروت ، چند تصویری که بسیاری از مردم قاطعانه ادعا می کنند Hai Hai یکی است که باعث می شود Tieu Bao Tram برای همیشه پسر Tung را از دست بدهد. و سپس ، درست مثل آن ، آنها خود را انداختند ، همه چیز را امتحان کردند تا های توو “قادر به بالا بردن سر خود نباشد”.

 تقریبا 2 هفته پر سر و صدا Hai Tu ، Son Tung M-TP و نحوه
تاکنون ، های تو تصمیم گرفته است تا در میان سر و صدا ساکت باشد. عکس اینترنتی

اقدام “آنتی فان” انتقام بیش از حد را می گیرد و از حد خودی ها و طرفداران واقعی فراتر می رود. همه احساس خستگی و بی حوصلگی می کنند از اینکه “انتقام” بیش از حد ضد انسان است:

“قبول کنید که شما های تو را دوست ندارید ، اما آن راه کور نفرت را قبول نکنید.” من از این متنفرم که همه وقتی به گذشته رجوع می کنند و به زندگی شخصی دیگران می پردازند تا خود را اینگونه پرتاب کنند ، به شما روی آورند.

کودکان دوست دارند با والدین خود چه کنند؟ چه فکر می کنید ، آیا با کلمات صدمه می بینید ، آیا کارهایی مانند مردم انجام می دهید؟ حتی مثل یک ضد مرد خوب رفتار نمی کنی؟

مغز ضد صاف ، سر زمین ، آنها آدرس خانه خود را منتشر می کنند ، به اطلاعات شخصی هر فرد نگاه می کنند …

>> همچنین مشاهده کنید: در نیمه شب هوی لین با عجله به طور مستقیم برای عذرخواهی از مخاطبان به زندگی ادامه داد: تمرکز چهره لاغر است

اگرچه مورد انتقاد قرار گرفت و دائماً از او خواسته شد ، اما یک بار یا یک بار برای بهانه آوردن ظاهر نشد. Hai Tu نسبت به نحوه مشاهده همه چیز رقت انگیز یا مقصر است ، اما رفتار ظالمانه آنتی فان به وضوح نامطلوب است. با توسعه قوی شبکه های اجتماعی ، آنتیفون مانند یک نیروی “طوفان” است که می تواند باعث شود فرد افتخار یا حتی حرفه خود را از دست بدهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *