12 نکته مهم در مورد ایمنی استخر برای محافظت از کودکان در غرق شدن

12 نکته مهم در مورد ایمنی استخر برای محافظت از کودکان در غرق شدن

[ad_1]

1. غواصی بسیار خطرناک است

غواصی اگر به درستی انجام نشود می تواند منجر به آسیب جدی یا مرگ شود. در حقیقت ، هر سال حدود 800 آسیب نخاعی وجود دارد که در اثر غواصی ایجاد می شود.

2. مراقب شرایط پزشکی باشید

اگر کودک شما آسم ، تشنج یا سایر مشکلات بهداشتی است که می تواند منجر به از دست دادن هوشیاری یا ایست تنفسی شود ، هرگز نباید آنجا را ترک کنید. با پزشک متخصص اطفال خود در مورد اقدامات احتیاطی و احتیاطی که باید در استخر انجام دهید صحبت کنید.

3. دمای آب را ببینید

در حقیقت ، آب سرد می تواند در کمتر از یک دقیقه انسان را از بین ببرد. برای شناگران روزمره ، دمای مناسب استخر 25-27 درجه سانتیگراد است ، اگرچه برخی از استراحتگاه ها آب را در 28 درجه سانتیگراد راحت نگه می دارند.

4. با یک نجات غریق در استخر شنا کنید

12 نکته مهم در مورد ایمنی استخر برای جلوگیری از غرق شدن کودکان خردسال 1
12 نکته مهم در مورد ایمنی استخر برای محافظت از کودکان در غرق شدن

اگر تصمیم دارید کودک خود را به استخر عمومی ببرید ، یکی را با ناجی نجات در حال انجام وظیفه انتخاب کنید.

5. در استخر شوخی نکنید

بازی بیش از حد در بیلیارد می تواند منجر به مشکلات جدی شود. کودکان خردسال نه تنها با خفگی به یکدیگر آسیب می رسانند که منجر به ریزش بیشتر آب در ریه های آنها می شود ، بلکه در واقع بازی سخت می تواند شما را از مشکل بی خبر کند. لطفاً اجازه ندهید کودکان بیش از حد بازی کنند و پریدن در استخر را کاملاً منع کنید.

>> همچنین نگاه کنید به: 4 قانون برای آموزش کودکان برای محافظت از خود در برابر غرق شدن đuối

6. از مناطق اطراف استخر آگاه باشید

قرار گرفتن روی دیوار استخر نیز بسیار لغزنده است و همیشه خطر سقوط وجود دارد. بنابراین برای رفتن به این منطقه نیز باید مراقب باشید.

7. آدامس جویدن مجاز نیست!

اگر هنگام شنا آدامس می خورید یا می جوید ، ممکن است یک جرعه بزرگ آب در دهان خود داشته باشید و به طور تصادفی آن را در حلق خود قورت دهید. ناگفته نماند که به طور کلی خوب خندیدن می تواند هرچه را می جوید خفه کنید.

8. شنای شبانه وجود ندارد

12 نکته مهم در مورد ایمنی استخر برای جلوگیری از غرق شدن کودکان خردسال 2
12 نکته مهم در مورد ایمنی استخر برای محافظت از کودکان در برابر غرق شدن

شنای شبانه ممکن است برای بزرگسالان سرگرم کننده به نظر برسد ، اما ایده خوبی برای کودکان نیست. در این زمان دیدن نردبان و خروج و همچنین عمق آب دشوار است. اگر کودکی به طور تصادفی تصادف کند ، دیدن آن برای دیگران دشوار است.

9. هنگام تماشای کودکان در استخر ، الکل مصرف نکنید

زیرا در این صورت قضاوت بد در صورت بروز یک وضعیت اضطراری غیر منتظره می تواند واکنش های تأخیری ایجاد کند.

10. مراقب شلنگ تخلیه باشید

نه تنها کودکان بلکه حتی بزرگسالان می توانند در یک کانال باز گیر کنند. ما می توانیم مو ، لباس شنا یا جواهرات خود را در پله ها ، ناودان ها یا سایر وسایل استخر نگه داریم. همه آنها می توانند غرق شوندگی و یا حوادث غم انگیزی ایجاد کنند.

11. ضد آفتاب را فراموش نکنید!

قرار گرفتن در معرض آفتاب مزمن در دوران کودکی و برای مدت طولانی می تواند باعث سرطان سلول سنگفرشی ، کارسینوم سلول پایه و ملانوم شود. بنابراین ، برای سگهایی با SPF 30 یا بالاتر ضد آفتاب بزنید و اغلب هنگام شنا دوباره استفاده کنید.

12. درپوش استخر را بردارید

12 نکته مهم در مورد ایمنی استخر برای جلوگیری از غرق شدن کودکان خردسال 3
12 نکته مهم در مورد ایمنی استخر برای محافظت از کودکان در برابر غرق شدن

هرگز شنا نکنید در حالی که سقف استخر هنوز نیمه پوشیده است. کودکان خردسال می توانند گرفتار شوند یا زیر پوشش شنا کنند و نمی توانند خارج شوند. بنابراین هر وقت شنا می کنید آن را کاملاً برداشته و کنار بگذارید.

(طبق گفته Poolcareguy)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *