1001 جزئیات درباره “تأخیر شدید” در فیلم های چینی: باستانی با تهویه مطبوع ، مهمانی با قدرت اضافی

1001 جزئیات درباره “تأخیر شدید” در فیلم های چینی: باستانی با تهویه مطبوع ، مهمانی با قدرت اضافی

[ad_1]

در هر فیلم علاوه بر دیدن بازیگران و محتوای پیرنگ. “گیک های فیلم” با هم راهی جدید برای سرگرمی پیدا می کنند ، “ضد رنگ پریدگی” برای پروژه های طولانی مدت. این “سویای فوق العاده” صحنه های پوچ یا احمقانه ای است که خدمه از آن برخوردارند.

1001 جزئیات درباره

در صحنه ای در Chu Kieu Truyen ، وقتی شخصیت Chu Kieu محاصره شد ، او دوربین دوچشمی گرفت تا همه چیز را در اطراف خود مشاهده کند. با وجود این نوع تجهیزات کلاس بالا ، بسیاری از بینندگان با جسارت این س askال را مطرح می کنند: کدام دوربین شکاری الهی به زیبایی شیشه است …

1001 جزئیات درباره

با صحنه ای از همان سال ، The Flower Blooms ، The Moon Just Rounded ، به نظر می رسد که بازیگر عمومی ابتدا بت های معروف مانند Ton Le و Peng Wu Yen را در زندگی واقعی دیده است ، بنابراین نمی تواند احساسات خود را پنهان کند. او بی عیب و نقص تلفن خود را برای گرفتن عکس بیرون کشید و فراموش کرد که در حال عکس گرفتن است. زیباست اما مطمئن نیستم که پرداخت شده است یا نه.

1001 جزئیات درباره

شناخت این گروه فیلمبرداری تاریخی بسیار وظیفه شناسانه است ، لوازم جانبی نه تنها میوه تهیه می کنند ، بلکه دارای یک باتری اضافی مدرن هستند. اعلیحضرت ، آیا شما به یک بانک قدرتمند نیاز دارید؟

1001 جزئیات درباره

در فیلم کلاسیک Phong Than Bang ، در صحنه ای که رقصنده ها می رقصند ، وقتی “نوری” چشم نواز در فاصله دور ظاهر می شود ، “متعجب ، گیج و تا حدی که پشت کند”. آیا شخصیت ها در فضا سفر می کردند ، در آن زمان فن آوری بسیار بالا بود …؟

1001 جزئیات درباره

تماس تلفنی Au Duong Chan Hoa با Steel Proof واقعاً جادویی است. تلفن وارونه نگه داشته شده و صفحه سیاه است ، اما بازیگر هنوز “هوشیار” است و همچنان هیجان خود را نشان می دهد. این Phen باید دستیار میدانی برای استراحت باشد.

1001 جزئیات درباره

چه جالبتر از مبارزه با “بوم چو” اما فراموش کردن تیغ ​​در خانه. دیشب تبعید شد و یادم رفت آن را بپوشم؟ از آنجا که این نوع مشتریان بیش از حد “جعلی” هستند

1001 جزئیات درباره

به عنوان یک بازیگر باسابقه ، اما گاهی اوقات تانگ دن دن هنوز در بازیگری اشتباهات بزرگی مرتکب می شود. در نقش معلمی که روی تلفن است ، صفحه هنوز روشن است. شما نمی دانید با کی تماس بگیرید … چگونه تماس بگیریم؟ دفعه بعدی ، توجه کنید.

1001 جزئیات درباره

مخاطبان مطمئناً باید با این تصویر بخندند در حالی که “نفس خود را بسته اند”. در صحنه ای که Mi Nguet (تن لو) صحبت می کند ، دو پسر از دور چیزی را “با حسادت می خورند” قاب را پاره کردند.

1001 جزئیات درباره

سریالی با مضمون زمان جنگ. کمبود آن به همین ترتیب است ، اما کولر همچنان 24/24 است. واقعاً خیلی عقب است.

1001 جزئیات درباره

صحنه هوانگ هین در خیابان با یکی از دوستانش روبرو شد و صحبت را متوقف کرد ، اما حاضران متوجه شدند که یک سیستم تخلیه نسبتاً مدرن ، یک “ساحل دیوانه” ، در پای این دو ظاهر شده است ، نه؟

https://www.youtube.com/watch؟v=1LGYn6uTOXE

عکس: اینترنت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *