1001 ترفند برای مکیدن شهرت “ارزان” ستاره Cbiz: پوشیدن لباس های مخلوط ، “کشیدن دست” در MXH ، ادعا به رئیس آخر است

1001 ترفند برای مکیدن شهرت “ارزان” ستاره Cbiz: پوشیدن لباس های مخلوط ، “کشیدن دست” در MXH ، ادعا به رئیس آخر است

[ad_1]

مقایسه تجارت نمایش با یک “حرمسرا” پر از درام اشتباه نیست ، اما برای زنده ماندن برای اینکه به “قصر” تبعید نشوید ، هر ستاره علاوه بر استعداد ، باید یک ترفند داشته باشد. آنها برای همه چیز آماده هستند ، حتی شما جرات فکر کردن برای جلب توجه عمومی را ندارید. این نیز کاملاً قابل درک است ، زیرا اکنون در Cbiz گرمای پروژه یا یک فرد در اولویت اصلی قرار دارد.

یک جفت برای افراد ایجاد کنید تا “قایق را هل دهند”

این یکی از روش های محبوب در تجارت نمایشی چین است و در مورد زن و شوهرهای زن و مرد اعمال می شود. این اتفاق زمانی می افتد که آنها با هم روی یک پروژه عاشقانه کار کنند ، مخاطب “واکنش های شیمیایی” هنری را می بیند و سپس “توهم” واقعی است. به زودی این ستاره ده ها هزار ، حتی میلیون ها پیرو خواهد داشت.

1001 ترفند برای مکیدن شهرت
چنگ یی و یوان بینگ یانگ “بیش از حد” در جلسه تبلیغ فیلم هستند

برای ایجاد تأثیر یک زن و شوهر ، ستاره ها از نشان دادن حرکات صمیمی نمی ترسند یا “به طور تصادفی” چند لحظه شیرین را بیرون می گذارند ، که باعث می شود مخاطب به آن نگاه کند ، بسیار “تحریف” خواهد شد. به عنوان مثال ، هنگامی که آنها در رویدادهای تبلیغاتی فیلم Luu Ly My Nhan Sat شرکت می کردند ، Thanh Nghi و Yuan Bingyan یک بار با حرکات فوق العاده شیرین ، حتی آغوش و بوسه های روی صحنه یا به عنوان Canh باعث طوفان شدند. Diem و Truong Bin Bin همچنین در تبلیغ فیلم Tu Dang به یکدیگر چشمان عاطفی بخشیدند.

1001 Cbiz

با توقف در این جا ، پیوندهای “برادری” مخاطبان را نیز “بی زبان” گذاشت. از طریق تصاویر پشت صحنه محصولات فوق العاده پرشور مانند Tran Tinh Lenh ، Son Ha Lenh … کافی است کاربران آنلاین را خوشحال کرده و “کشتی را خستگی ناپذیر” فشار دهیم.

تکنیک مکیدن
1001 ترفند برای مکیدن شهرت
تصاویر پشت صحنه “برادری”

با این حال ، با “تکرار آن بارها و بارها” ، ایجاد یک اثر جفتی نیز ستاره را در معرض خطر زیادی قرار می دهد ، زیرا هنگام همکاری در یک پروژه جدید ، آنها باید “جفت را بشکنند” ، حتی “روغن زیبا”. این عمل “به سطل آب سرد برخورد” و باعث شد “افراد متوهم” با شدت سنگ و عصبانیت ، حتی شدیدتر از خواب بیدار شوند. یک نمونه معمول این است که Thanh Nghi مجبور شد “باران انتقاد” را دریافت کند وقتی که بلافاصله پس از پایان فیلم از یوان بینگیان اجتناب کرد.

1001 ترفند برای مکیدن شهرت

“کشیدن دست” در شبکه های اجتماعی

صحبت از “کشیدن دستان” Cbiz ، غیرممکن است که از یانگ تسه نام نبرید. این دختر “به طور تصادفی” دکمه را مانند مقالات بحث برانگیز بی شماری فشار داده است مانند: اشاره به خیانت دوست پسر سابق او Kuan Hieu Dong شایسته Luhan نیست ، “هل دادن قایق” Duong Tu – Dang Luan … نه تنها این ، Duong Tu همچنین پیدا شد به دنبال لی Dich Fong ، Dang Luan ، اما هنگامی که او نمی دید حریف به دنبال او را برگردانید ، “رو در رو” ، بلافاصله و همیشه نظارت را متوقف کنید.

1001 Cbiz

پس از یانگ تسه ، “الهه در هوا” Trie Lo Tu نیز “5 بار 7 بار” لغزید و دوست دارد پست های جنجالی مانند: “قیمت دامپینگ” ویکتوریا تانگ تین ، کوک تین Y ، … رانندگی بازیگر ، متولد 1998 . ، عنوان “زیبایی چای سبز” را یدک می کشد.

1001 Cbiz

“مطابقت شمشیرهای دوتایی … شکوه”

برخلاف خلق یک زوج ، دست دادن از این طریق به “خودی ها” کمک می کند تا قلب مخاطب را جلب کنند ، تا از ایجاد شهرت بد در جامعه جلوگیری کنند. بعلاوه ، تحت تأثیر احساسات دختران و پسران نیست.

چیزی بیشتر از زوج Duong Mich-Luu Thi Thi که قبلاً خواهران “بندر زیر قایق” Cbiz بودند ، نگویید. با این حال ، احساسات آنها پس از آنکه Duong Mi نقشی مشابه خواهر خوبش را به عهده گرفت ، شکسته شد. پس از سالها “نادیده گرفتن و زندگی” ، این دو اخیراً دوباره دست دادند ، گویا هرگز جدایی رخ نداده است.

1001 ترفند برای مکیدن

طبق برخی منابع ، Duong Mitch – Luu Thi Ti “جهت همکاری در یک پروژه فیلم بسیار داغ” “هدایت شده است. این باعث می شود مردم مشکوک شوند: آیا این دو نفر عمداً “رسانه ها” را برای تبلیغ فیلم “می گیرند”. نه تنها این ، این وبلاگ نویس همچنین اخباری مبنی بر اینکه این دو نفر در واقع عشق قدیمی خود را تجدید کرده اند را فاش کرد ، زیرا آنها می خواستند در برابر قدرت تریو لو دین ، ​​هنگامی که این زیبایی پس از طلاق به کسب و کار خود بازگشت ، متحد شوند.

1001 Cbiz

یا مانند Truong Tu Phong – Ngo Loi نیز یک مصافحه مناسب “برنده – برنده” محسوب می شود. این دو بازیگر جوان پس از همکاری در فیلم “چشم شیرین” با شور و شوق تماشاگران “تحت فشار” قرار گرفتند. هنگام جستجوی اطلاعات در مورد آنها در انجمن ها ، برای کاربران شبکه دشوار نیست که با عباراتی مانند “مانند یک دختر جوان” ، “عشق جوان” ، …

1001 ترفند برای مکیدن شهرت

پوشیدن لباس های “جعلی” ، ایجاد رسوایی

مردم نمی توانند از آن اجتناب کنند ، من آن را عمداً ایجاد کردم … این یک جمله ساده قابل درک در مورد روش ایجاد “درام” است. مانند Cuc Tinh Y با یک سری لباس های “جعلی”. او با هزینه میلیارد دلاری به چند “پیراهن تقلبی” احتیاج ندارد. با این حال ، این زیبایی 4000 ساله هنوز “همانطور که هست” لباس می پوشد … و البته در “خودآزاری” برای جلب توجه Cnet.

1001 Cbiz
1001 ترفند برای مکیدن شهرت

“تحت فشار و هل دادن” توسط Vuong Tu Thong

دوست شدن یک میلیاردر استاد جوان Vuong Tu Thong ، خواستگاری توسط او … یک ترفند بسیار منحصر به فرد و عجیب برای درخشش سریعترین تجارت در نمایش است.

1001 ترفند برای مکیدن شهرت

تن نات نینگ وقتی گریه کرد ، با التماس از وونگ تو تونگ که اجازه داد او را ترک کند ، در شبکه های اجتماعی طوفان ایجاد کرد. Ton Nat Nin که توسط استاد جوان Vuong به عنوان جعل کننده و کلاهبردار مورد انتقاد قرار گرفت ، ده ها عکس از صفحه پیام های دارای پیام “گوش دادن” یاس بنفش و عصبانی از Vuong Tu Tong منتشر کرد.

1001 ترفند برای مکیدن شهرت

این حادثه باعث شد تا استاد جوان میلیاردی دلار چهره خود را نمک کند ، اما Ton Nat Nin را وادار کرد تا به داغ ترین قهرمان شبکه های اجتماعی در روزهای اخیر تبدیل شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=JJX2pw8HAs0

عکس: اینترنت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *