یک رئیس حماسی جدید

یک رئیس حماسی جدید

[ad_1]

سال 2020 سالی است که در آن تجارت نمایشی ویتنام با استقبال بسیاری از کودکان ستاره های ویتنام ، خبرهای خوبی همراه است. در آن 6 “پسر گرم و دنج” از خانواده Duong Kak Lin ، Dong Ni ، Ho Ngok Ha ، Kuong Do نوزادانی شدند که تازه در خط پایان متولد شده اند.

دوقلوهای Duong Khac Linh – سارا لو

نوازنده با استعداد Duong Hak Lin پس از شرکت در یک مسابقه موسیقی عاشق سارا لو شد ، زمانی که هر دو در دو نقش متفاوت بودند ، او یک قاضی بود و او یک شرکت کننده بود. Duong Khac Linh نیز مردی است که در پشت صحنه موفقیت سارا لو قرار گرفته است.

6

با قرار ملاقات طولانی مدت ، آنها تصمیم گرفتند با یک عروسی دیدنی به خانه برگردند. در 21 اکتبر سال 2020 ، سارا لو دو فرزند زیبا به نام های گیا خانگ و گیا کوی به دنیا آورد.

پس از به دنیا آوردن همسرش ، Duong Hak Lin نوازنده مدتی را با همسرش برای مراقبت از کودک سپری کرد و پدر یک پوشک ماهر شد.

Duong Khac Linh نوازنده مشهوری در تجارت نمایشی ویتنام است که از ستاره های مشهور بازدید می کند. پس از سالها کار در هنر ، این نوازنده مرد دارای شرایطی است که بسیاری از مردم رویای آن را داشته اند. بنابراین ، به نظر می رسد که دو فرزند Duong Khac Linh تازه در خط پایان متولد شده اند.

عشق به خانواده دونگ نئی – آقای کائو تانگ

پس از یک دهه ملاقات و تحقیق ، دونگ نیی و آقای کائو تانگ تصمیم گرفتند زن و شوهر شوند. سالگرد ازدواج این زوج در نوامبر 2019 با حضور ستاره های مشهور در تجارت نمایش برگزار شد.

6

دونگ نیی را خیلی زیبا دوست دارم. عکس اینترنتی

برای عروسی آقای کائو تانگ ، میهمانان با دقت از بلیط هواپیما به هتل برای اقامت آماده شدند.

در 26 اکتبر ، دونگ نیی اولین دختر خود ، وینی را به دنیا آورد. عشق خانوادگی آقای کائو تانگ وقتی پدر و مادرش ثروت هنگفتی دارند یک کودک واقعاً ثروتمند است. هنگامی که مادر او خواننده ای در لیست با بالاترین درصد بود ، پدرش پسر یک صنعت پلاستیک غول پیکر بود.

6

نه تنها این ، زوج دونگ نئی – آقای کائو تانگ نیز شرکت خود را دارد. دونگ نیی یک بار فاش کرد که درآمد 1 ساله او و دوستش می توانند با 40 کارمند به شرکت غذا بدهند ، خانه بسازند ، ماشین بخرند ، به صورت نیمه وقت کار کنند ، گروه ها …

دوقلوهای هو نگوک ها – کیم لی

از طریق روابط ناموفق ، هو نگوک ها پس از همکاری با MV عاشق کیم لی می شود. بعد از چندین سال تحقیق ، ها ها تصمیم گرفت که دوست پسرش را به دنیا بیاورد ، حتی اگر او هنوز ازدواج نکرده باشد.

6

در 4 نوامبر ، خواننده هو نگوک ها دوقلو به دنیا آورد ، پسری به نام لئون و دختری به نام لیزا. دوقلوهای هو نگوک ها مانند سوبئو قطعاً وقتی پدر و مادرش ثروتمندترین کسب و کار نمایش هستند ، دایی های خونگرم هستند.

هو نگوک ها پس از سالها چرخش در بازار سرگرمی ثروتی دارد که باعث می شود بسیاری از افراد رویای ویلاهای بزرگ ، اتومبیل های لوکس ، مجموعه ای از مارک های گران قیمت را …

عشق زن دلار Kuong – Dam Thu Trang

“آخرین رئیس” این گروه از افراد ثروتمند باید از دختر خانواده Kuong Do – دام Thu Trang – نوزاد سوچین نام برد.

Kuong Do که به هلو معروف است ، هنگام ازدواج با لانگ پسر – پای بلند Dam Thu Trang تصمیم گرفت که دیگر از معاشرت خودداری کند. در آگوست سال 2020 ، همسر Kuong Do اولین دختر خود را به دنیا آورد.

6

6

زن Kuong Do “آخرین رئیس” خانواده پر ستاره ویتنامی محسوب می شود. عکس اینترنتی

زن تازه متولد شده از خانواده Kuong Do یک اتاق از این غول بزرگ ، پر از مارک های کیف ، کفش ، لباس ، اسباب بازی دریافت کرد. حتی این شهر غول پیکر کوهستانی نیز قصد دارد برای دخترش یک ماشین فوق العاده بخرد.

غول از شهر کوهستانی Kuong Do La اغلب مهارت های حرفه ای و ماهرانه خود را در مراقبت از کودکان نشان می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *