یک دوست صمیمی پس از آنکه همسر مرحوم NS به مطالبه پول متهم شد ، هزینه سیگار ون کوانگ لانگ را علنی اعلام کرد

یک دوست صمیمی پس از آنکه همسر مرحوم NS به مطالبه پول متهم شد ، هزینه سیگار ون کوانگ لانگ را علنی اعلام کرد

[ad_1]

خواننده مرد ، هان تای تو ، اخیراً در صفحه شخصی خود ، مبلغی را که دوستان و همکارانش پس از ترک ون کوانگ لانگ ارسال کرده اند ، علناً اعلام کرد. در همان زمان ، هان تای تو همچنین نشان داد که این مقدار به سرعت به والدین بیولوژیکی وی و سه فرزند متوفی به ویتنام بازگردانده می شود.

“با تشکر از همه خواهر و برادران ، همکاران و دوستانی که لانگ را دوست داشتند و از تو درخواست کردند پول را به عمو 2 و 3 کودک در خانه منتقل کند.”هان تای تو در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت.

مقدار زباله وان کوانگ لانگ در ایالات متحده توسط یک دوست صمیمی به صورت عمومی اعلام شد 1

هان تای تو از مراسم تشییع جنازه ون کوانگ لانگ در ایالات متحده مراقبت کرد

مقدار زباله وان کوانگ لانگ در ایالات متحده توسط یکی از دوستان نزدیک خود 2 اعلام شد

میزان زباله های وان کوانگ لانگ در ایالات متحده توسط دوستان نزدیک 3

هان تای توو به طور عمومی هزینه سیگارهای Van Quang Long را پرداخت می کند

درست در زیر لیست افرادی که پول خود را با همان مقدار پول واریز کرده اند ، هان تای تو گفت که تعداد افرادی که کشور وی را سپرده گذاری کرده اند 12000 دلار معادل 300 میلیون VND است. این خواننده همچنین افزود که این مبلغ در آینده نیز افزایش خواهد یافت.

پیش از این ، نزدیکان و دوستان خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ به طور همزمان ادعا کردند که لین لان خوب نیست. بر این اساس ، یکی از دوستان نزدیک وانگ کوانگ لانگ تمام پیام های مربوط به همسر جوان خواننده فقید لین لان را منتشر کرد. این مرد گفت كه “مادر كودك” بدون دانستن راست و چپ زندگی مصنوعی كرد.

مقدار زباله های وان کوانگ لانگ در ایالات متحده ، که توسط یکی از دوستان نزدیک خود به صورت عمومی اعلام شد 4

لین لان توسط دوستان وان کوانگ لانگ به هرج و مرج با پدر و مادرش متهم شد ، سیزدهمین فرزند زودیاک بود و حتی خواستار پول شد.

یکی دیگر از دوستان ون کوانگ لانگ نیز گفت که لین لان “سیزدهمین فرزند زودیاک” بود که باعث شد خواننده فقید از همسر اول خود جدا شود. اما فوری تر اینکه لین لان با حرص و طمع پول را گرفت ، همه هدایا و پول را از گهواره دخترش گرفت. برای اینکه شوهرش خودش هزینه رستوران را بپردازد ، در آن زمان آی وانگ ، همسر سابقش ، به او پول قرض داد.

با این حال ، این اطلاعات تنها یک راه است ، لین لان هیچ اقدامی قبل از این اتهامات انجام نداد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *