“یکصد میلیاردر” غول دریا رابطه واقعی آن با دام وین هون را پس از سالها سکوت نشان می دهد

“یکصد میلیاردر” غول دریا رابطه واقعی آن با دام وین هون را پس از سالها سکوت نشان می دهد

[ad_1]

از زمان ورود به تجارت نمایش ، Ngoc Thanh Tam ، بانوی غول مشهور غذاهای دریایی ، به عنوان پشت “پادشاه موسیقی ویتنامی” Dam Vinh Hung شناخته شده است ، که راه خود را باز می گرداند.

اخیراً ، در مراسم اکران فیلم ، بانوی غول دریا رسماً اطلاعات پشتیبانی شده توسط دام وین هونگ را روشن کرد. بر این اساس ، Ngoc Thanh Tam گفت که او رابطه نزدیک با آقای دام دارد و خواننده او را ناز کرده و مراقب هر فنجان است.

اگر Ngoc Thanh Tam به آن احتیاج داشته باشد ، Dam Vinh Hung همیشه پشت سر این پشتیبانی قرار دارد. عکس اینترنتی

با این حال ، در محل کار ، دام وین هونگ به سادگی از پشت ، در صورت لزوم ، برای حمایت از نوجوانان خود ، نه برای مداخله یا حمایت از پشت ، از پشت تماشا می کرد:

“همه مرتباً می گفتند كه من توسط دام وین هونگ حمایت می شدم. من حقیقت را می گویم ، همه می خواهند حمایت شوند ، كسی كاملاً آن را نمی خواهد. اما در واقعیت ، آقای هنگ برای مدت طولانی عضوی از خانواده بوده است.

آقای دام وین هون در کار خود فقط به صورت غیرمستقیم به من کمک می کند ، مانند به اشتراک گذاشتن پیوند به Youtube یا یک پوستر ، و سپس درمورد اینکه آیا من یک فیلم را خوب کار می کنم یا چیزی از دست رفته است اظهار نظر می کند. “

خواننده مرد او را خواهرزاده خود می داند. عکس اینترنتی

علاوه بر این ، Ngoc Thanh Tam گفت که من به عنوان بازیگر علاقه وافر خود را برای هنر دنبال می کنم و دام وین هونگ یک خواننده است ، بنابراین نمی توان گفت که خواننده مرد در کار پشت سر او است.

Ngoc Thanh Tam دختر یک غول معروف غذاهای دریایی است. این مرد با خواننده دام وین هون رابطه نزدیک دارد. به همین دلیل است که “پادشاه موسیقی ویتنامی” دخترتان را نوه خود می داند.

خانم زیبا همیشه سعی می کند تا آنجا که ممکن است با پای خودش راه برود. عکس اینترنتی

در ابتدا ، آقای دام می خواست Ngoc Thanh Tam را برای دنبال کردن مسیر موسیقی هدایت کند. پس از آن ، او دوباره وارد عرصه فیلم شد. به عنوان بازیگر ، دختر غول دریا به خاطر بازی عمیق ، ملایم و صادقانه خود تعارف زیادی دریافت کرد.

Ngoc Thanh Tam به عنوان دختر یک غول ، زندگی هزاران نفری را دارد که آرزو دارند صاحب خانه ، اتومبیل های لوکس ، مارک های گران قیمت شوند. بازیگر “شوالیه نابینا” صاحب یک آپارتمان صدها متر مربعی با طراحی لوکس است. خواهرزاده دام وینه به عنوان یک شخص خصوصی به ندرت داستان های عاطفی و شخصی را به اشتراک می گذارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *