گوچی: Tieu Chien “پادشاه مد” جهان است ، جایگزین شدن توسط هر کسی سخت است!

گوچی: Tieu Chien “پادشاه مد” جهان است ، جایگزین شدن توسط هر کسی سخت است!

[ad_1]

Tieu Chien یکی از ستاره های معروف Cbiz است. با تقابل با چهره ای زیبا و بازیگری مالیخولیایی ، نام Tieu Chien پس از فیلم پرفروش Tran Tinh Lenh در حال رشد است. او بسیاری از قراردادهای تبلیغاتی دیگر را همراه با حضور بی شماری به عنوان پوششی برای مجلات و رویدادهای معتبر به دست آورده است.

گوچی: Tieu Chien
گوچی: Tieu Chien

نام Tieu Chien نه تنها به صفحه نمایش هجوم برد ، بلکه باعث تب در حوزه مد شد. فقط با شمارش شبنم ، تعداد مارک های ارائه شده توسط ستاره ، متولد سال 1991 ، ده ها تن است. بدون توقف در اینجا ، تیو چین تنها ستاره چینی زبان است که افتخار حضور در 10 مرد برتر جهان در سال 2021 را دارد.

گوچی: Tieu Chien
گوچی: Tieu Chien

گوچی با قدردانی از سبک مد تیو چین ، یکبار از بازیگر به دلیل سبک مدرن خود به عنوان “پادشاه مد” تجلیل کرد. ساده ، اما هنوز هم ظاهری مدرن ، مطابق با روح خانه مد ایتالیا ، از خود نشان می دهد.

گوچی: Tieu Chien

این موضوعی است که می توان از افتخار اینکه توسط یک مارک تجاری مطرح قدردانی شده و به تأثیر آن اعتراف کرد ، افتخار کند. به یاد داشته باشید که در سال 2019 ، نام Tieu Chien “شکوفا شد” و با بیش از 20 میلیون طرفدار در Weibo به یک ستاره برتر تبدیل شد. اعداد مرتبط با آن باورنکردنی است: 7 میلیارد بازدید ، 400 میلیون گیشه ، همیشه با ارزش نام تجاری در بالای لیست.

گوچی: Tieu Chien

بعد از ترن تین له ، تیو چین این فرصت را داشت که با بسیاری از مارک های معروف مد همکاری کند ، اما گوچی هنوز مشهورترین است. مرد خوش تیپ و با نام خانوادگی Tieu “موز” انحصاری خانه مد ایتالیا در کشور میلیاردها نفر به حساب می آید. حتی اگر حرفه او به دلیل حادثه 227 در ورطه سقوط قرار بگیرد ، گوچی هرگز در قدرت خود شک نکرد. نفوذ او

گوچی: Tieu Chien

محصولی که Tieu Chien مورد استفاده Gucci قرار گرفت بهترین فروش را در وب سایت این برند و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی داشت. این یک میوه شیرین برای اعتماد بتها و خانه های مد در نظر گرفته شده است.

گوچی: Tieu Chien

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *