گمان می رود که سونگ هی کیو پس از 2 سال طلاق از سونگ ژونگ کی با یک مرد جوان در ارتباط است

گمان می رود که سونگ هی کیو پس از 2 سال طلاق از سونگ ژونگ کی با یک مرد جوان در ارتباط است

[ad_1]

پس از طلاق سونگ جونگ کی ، سونگ هی کیو در زندگی شخصی اش آرام به نظر می رسد. با این حال ، به تازگی ، این بازیگر هنگامی که یک عکس صمیمی با یک همکار جوان را نشان داد ، مخاطبان را در مورد kimchi شوکه کرد.

س Questionالی که سون هه کیو پس از 2 سال طلاق از سون ژونگ کی 1 با مرد جوانی قرار دارد

سونگ هی کیو به نوجوانان لی بوم هون نزدیک است

به ویژه ، در تصویری که توسط لی بوم هون مدل منتشر شده است ، همسر سابق سون جونگ کی صورت برهنه خود را رها می کند ، به آرامی به جوان ترهای خود تکیه می دهد و به شدت می درخشد. این تصویر باعث می شود بسیاری از افراد در رابطه عاشقانه بین لی بوم هونگ و سونگ هه کیو شک داشته باشند. مشخص است که در “فرزندان خورشید” لی بوم هون نیز نقش کوچکی در این فیلم به عهده دارد.

بعلاوه ، برخلاف سو susp ظن بسیاری از بینندگان ، برخی از مردم فکر می کنند که این فقط یک اقدام تیراندازی با نوجوانان است ، در اینجا هیچ قصدی وجود ندارد.

گمان می رود که Song He Kyo پس از 2 سال طلاق از Song Zhong Ki 2 با یک مرد جوان در ارتباط است

Song Hye Kyo و Song Joong Ki به عنوان یک زوج زیبا در صنعت سرگرمی کره شناخته می شدند. هر دوی آنها پس از پایان فیلم “فرزندان خورشید” در معرض دید عموم بسیاری از بینندگان قرار گرفتند و تنها یک سال بعد این زوج “آرزوی عروسی قرن” را به آرزوی خود انجام دادند و برای همکاران و طرفداران خوشبخت آرزو کردند.

با این حال ، ازدواج سریع طرفداران را متعجب کرد وقتی که سونگ جونگ کی به طور آشکار درخواست طلاق داد. بعداً شایعات زیادی به وجود آمد ، مانند زنای سونگ هی کیو یا سانگ جونگ کی با شخص سوم. با این حال ، این دو هنوز سکوت کرده و بدون هیچ وقت برای آشتی و به چالش کشیدن اموال ، روند طلاق را به سرعت خاتمه می دهند.

گمان می رود که Song He Kyo پس از 2 سال طلاق از Song Zhong Ki 3 با یک مرد جوان در ارتباط است

ترانه جونگ کی و سونگ هی کیو تماشاگران را به خاطر داستان عشقشان گریه کردند

بعد از طلاق رسمی این دو ، تمام حرکات آنها همچنان مورد توجه طرفداران قرار گرفت ، اما آنها در مورد زندگی شخصی خود بسیار خصوصی بودند. اکثر آنها هیچ جوابی در مورد ازدواج فاسد ندارند. در حالی که Song Hye Kyo فقط در تبلیغات تجاری شرکت می کند و بیش از یک سال با دوستان خود جمع می شود ، Song Joong Ki مشغول انتشار بسیاری از فیلم های جدید است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *