گفتگوی منقضی شده بین کنگ وین و خواهرش جزئیات مهمی را در یک رویداد خیریه پر سر و صدا فاش می کند

گفتگوی منقضی شده بین کنگ وین و خواهرش جزئیات مهمی را در یک رویداد خیریه پر سر و صدا فاش می کند

[ad_1]

چند ساعت پیش ، کاربران اینترنت بین آنها چت کردند تبریک میگم وین و خواهری با محتوای مربوط به سر و صدای خیریه این روزها. طبق پیامک ، شوهر کنگ وین به خواهرش اطلاع داد که همه چیز خوب است و به زودی توسط مقامات با نتایج رسمی مورد بررسی قرار گرفت.

گفتگوی فاش شده بین کنگ وین و خواهرش جزئیات مهمی را در یک رویداد خیریه پر سر و صدا فاش کرد
گفتگوی فاش شده بین کنگ وین و خواهرش جزئیات مهمی را در یک رویداد خیریه پر سر و صدا فاش کرد. عکس توسط FBNV

در همین حال ، خواهر کنگ وین برادر و عروس خود را تشویق کرد تا قوی باشند و منتظر توجیه روز هستند. نه تنها این ، خواهر کنگ وین همچنین ابراز نگرانی کرد که دامادش توسط دیگران آسیب دیده است. با این حال ، بازیکن سابق گفت اگر تمیز باشم ، هیچ کس نمی تواند به من آسیب برساند.

>> همچنین ببینید: خانم Phuong Hang هوشیار است که در مرداب سقوط نمی کند و ادعا می کند که “آشفتگی” را ترک کرده است تا این نیرو بتواند با آن کنار بیاید.

گفتگوی منقضی شده بین کنگ وین و خواهرش جزئیات مهمی را در یک رویداد خیریه پر سر و صدا 2 نشان می دهد
خواهر کنگ وین از زمان شرکت در سر و صدای خیریه همیشه برادر و خواهرش را زیر نظر داشته است. عکس های اینترنتی

مشخص است که این گپ را خواهر کنگ وین در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته است. تنها در چند دقیقه ، دختر سابق داغ به سرعت از حالت عمومی به حالت خصوصی تغییر کرد. در زمانی که توئی تین و شوهرش مظنون به سرقت پول از امور خیریه بودند ، خواهر کنگ وین همیشه مراقبت ، تشویق و اعتماد کامل خود را به برادر و عروسش تأیید می کرد.

از طریق مکالمه بین کنگ وین و خواهرش ، حادثه سرقت خیریه برجسته هنوز توسط مقامات در حال بررسی است. چه کسی درست می گوید ، چه کسی اشتباه می کند ، چگونه سیاه و سفید به زودی در ملاء عام پاسخ می دهد.

گفتگوی منقضی شده بین کنگ وین و خواهرش جزئیات مهمی را در یک رویداد خیریه پر سر و صدا 3 نشان می دهد
Thuy Tien – Cong Vinh به بانک خیریه می رود. عکس های اینترنتی

قبل از آن ، زن و شوهر Thuy Tien – Cong Vinh وقتی او هیجان ایجاد می کند نگوین فونگ هانگ در رویاهایم فریاد می زند صاحب دای نام گفت که او در خواب می بیند که Thuy Tien و همسرش پول های خیریه را از حامیان مالی سرقت کرده اند.

کمی بعد ، طرف Thuy Tien این موضوع را تکذیب کرد. نه تنها این ، کنگ وین و همسرش نیز برای اثبات خلوص خود به بانک رفتند تا صورت های خود را به صورت زنده پخش کنند. با این حال ، هنگامی که اطلاعات نامطلوبی در مورد Thuy Tien وجود داشت ، پرونده پر سر و صدا متوقف نشد.

مشخص است که در 8 اکتبر ، اداره پلیس جنایی (C02) ، وزارت امنیت عمومی ، اعلام کرد که با استان های مرکزی در حال جمع آوری شواهد و روشن شدن اطلاعات در مورد فعالیت های خیریه و حمایتی است. از خواننده Thuy Tien و برخی دیگر از هنرمندان مشهور. افکار عمومی هنوز منتظر هستند تا موضوع به زودی نتایج تحقیقات را دریافت کند تا باعث هیجان نشود.

https://www.youtube.com/watch؟v=_ZQpnSKQFoU

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *