کوانگ های های اجازه داد دو نفر زیبا سوار مرسدس شوند ، ناگهان هوانگ هوآ هنگ به صحنه رفت

کوانگ های های اجازه داد دو نفر زیبا سوار مرسدس شوند ، ناگهان هوانگ هوآ هنگ به صحنه رفت

[ad_1]

در یک سال فوتبالی که به شدت تحت تأثیر ترجمه Covid-19 قرار دارد ، کوانگ های هنوز مردم را وادار می کند درباره امور عاشقانه صحبت کنند. در مارس 2020 ، هافبک دونگ آنه یک مرسدس GLC 300 4MATIC را با بیش از 2.4 میلیارد VND خریداری کرد. پس از هر گونه تردید ، این خودرو مورد توجه رسانه های اجتماعی قرار گرفت.

کوانگ های دو نفر زیبا را سوار مرسدس کرد ، هوانگ هوآ هونگ به طور غیر منتظره ای قهوه 1 را رفت

کوانگ های اجازه داد دو نفر زیبا در مرسدس سوار شوند ، هوانگ هوآ هنگ ناگهان به Ca Khau 2 رفت

در زمان درام عاشقانه کوانگ های ، یک سری حکایت ها درباره “هو تای” یا “با چنین ورود آسان” متولد شدند. با این حال ، این داستانی از گذشته و حال است ، شماره 19 باعث می شود مردم با ماشین مرسدس با مهربانی رفتار کنند.

کوانگ های دو نفر خوش تیپ را برای رانندگی با مرسدس ترک کرد ، هوانگ هوآ هنگ به طور غیر منتظره ای به کافه 3 رفت

به ویژه ، در مقاله ای که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، های “con” از دو فرد زیبا برای سواری تشکر کرد. این دو دختر در هوای بسیار سرد در بزرگراه تنها بودند. با دیدن این ، توپ طلای ویتنام 2018 دریغ از توقف.

طبق تحقیقات ، این 2 معلم هستند که پس از ماندن در جاده بسیار در FPT تدریس می کنند ، بنابراین مجبور شدند از تاکسی بپرند ، از بزرگراه بالا بروند تا متوقف شوند و خوش شانس بودند که با Quang Hai ملاقات می کنند. حتی بدون از دست دادن پول ، مدت ها با یک بت نیز ملاقات کردم. نه تنها این ، هافبک بومی دونگ آنه نیز در عکس گرفتن با این دو دختر احساس راحتی کرد.

کوانگ های اجازه داد دو نفر زیبا در مرسدس سوار شوند ، هوانگ هوآ هنگ به طور غیر منتظره ای به کافه 4 رفت

سپس این پست بلافاصله مورد توجه بسیاری از جامعه آنلاین قرار گرفت. وقتی هوانگ هوآ هونگ داستان قدیمی را به کوانگ های گفت و او را به “استا خا” کشاند حتی بیشتر تعجب کرد.

کوانگ های اجازه داد دو نفر خوش تیپ با مرسدس سوار شوند ، هوانگ هوآ هنگ به طور غیر منتظره ای به کافه 5 رفت

سال 2020 را می توان سال بدی برای کوانگ های در نظر گرفت. رشته 19 به دلیل تأثیر اپیدمی COVID-19 نمی تواند به تیم ملی کمک کند. او همچنین با باشگاه در هانوی نتوانست با موفقیت از قهرمانی V.League دفاع کند و مجبور بود تاج و تخت سلطنت را تماشا کند.

زندگی شخصی کوانگ های نیز به یکی از موضوعات داغ رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. پس از بسیاری از وقایع ، او و دوست دخترش Huynh Anh رسماً همه را ترک کردند. در حال حاضر ، “کودک” هایای هنوز تنها است ، اگرچه شایعات زیادی وجود دارد که او یک دوست دختر جدید پیدا کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *