کوانگ نینگ به طور موقت فرودگاه وان دونگ را تعطیل کرد و کلیه تردد مسافران را به حالت تعلیق درآورد

کوانگ نینگ به طور موقت فرودگاه وان دونگ را تعطیل کرد و کلیه تردد مسافران را به حالت تعلیق درآورد

[ad_1]

با توجه به اخبار فوق Zingnews.vn ، PL و CPصبح روز 28 ژانویه ، بخش هواپیمایی گفت که این اداره پس از مشخص شدن شناسایی کارکنان فرودگاه با Covid-19 ، در حال انجام مراحل بستن موقت فرودگاه است. طبق تصمیم اداره ، زمان بستن فرودگاه ظرف 24 ساعت است.

کوانگ نینگ به طور موقت فرودگاه وان دونگ را تعطیل می کند و کلیه تردد مسافران را به حالت تعلیق در می آورد 1
فرودگاه ون دون تعطیل شده است. عکس: FB

وزارت هواپیمایی همچنین گفت که تعطیلی موقت فرودگاه ون دون برای جلوگیری از خطر انتقال بیماری (در صورت وجود) ، همراه با فرودگاه و مقامات بهداشتی برای انجام اقدامات جلوگیری از بیماری های همه گیر ، تجهیزات و عقیم سازی فرودگاه.

تمام پروازها به / از این فرودگاه از صبح 28 ژانویه به طور موقت به سایر فرودگاه های اطراف منتقل می شوند. فرودگاه ون دون در حال حاضر پروازهای داخلی VietJet و بامبو را انجام می دهد.

کوانگ نینگ به طور موقت فرودگاه وان دونگ را تعطیل کرد و همه تردد مسافران را متوقف کرد
کوانگ نینگ بلافاصله اقداماتی را برای جلوگیری از شیوع بیماری در بالاترین سطح فعال کرد. تصویر گویا

بخش مدیریت فرودگاه همچنین گفت که در حال همکاری نزدیک با مقامات محلی و بهداشت برای اجرای اقدامات لازم برای جلوگیری و کنترل بیماری همه گیر COVID-19 است.

در صبح همان روز ، وزارت حمل و نقل استان کوانگ نینگ نیز پیامی فوری به اپراتورهای حمل و نقل جاده ای و آبی در مورد تعلیق حمل و نقل مسافر ارسال کرد.

بر این اساس ، صنعت حمل و نقل کوانگ نینگ از 6 صبح روز 28 ژانویه صبح تا اطلاع ثانوی نیاز به قطع کلیه راه های جاده ای ، آبراهه های بین استانی و ارتباطات استانی ، از جمله مسیرهای ثابت ، قراردادها ، اتوبوس ها ، تاکسی ها و کشتی ها دارد.

وزارت حمل و نقل استان کوانگ نینگ به واحدهای حمل و نقل ملزم می کند که مسافران را بلافاصله در طول سفر رها کنند تا وسیله نقلیه را به محل پارک برسانند. انجام تمیز کردن و ضد عفونی کردن وسیله نقلیه ، همزمان نظارت بر سلامت اپراتور و متصدی خودرو.

طبق اطلاعات پورتال اطلاعات الکترونیکی استان کوانگ نینگ ، تا ساعت 9 صبح روز 28 ژانویه ، CDC این استان 299 مورد مرتبط را در 1553 بیمار نمونه برداری کرده است.

نتایج اولین آزمایش نشان داد که 10 مورد مشکوک به Covid-19 وجود دارد. یکی از آنها مادر بیمار است و 9 مورد دیگر در فرودگاه بین المللی ون دون کار می کنند. بنابراین ، استان کوانگ نینگ یک پرونده و 10 مورد مشکوک در جامعه دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *