کنگ لی به تازگی ازدواج کرده ، همسر 15 ساله خود را “سرزنش” کرد

کنگ لی به تازگی ازدواج کرده ، همسر 15 ساله خود را “سرزنش” کرد

[ad_1]

پس از عروسی در 7 ژانویه ، کانگ لی و نگوک ها در یک دوره عروسی شیرین و عاشقانه زندگی می کنند و آرزوهای شاد بسیاری از طرف بستگان ، دوستان و طرفداران را دارند.

با ورود به زندگی جدید ، Ngoc Ha نمی تواند هیجان زده شود و احساسات خاصی داشته باشد. او به تازگی تصویری زیبا با لباس سفید بکر منتشر کرده و حال و هوای خود را به اشتراک گذاشته ، اما پر از شوخ طبعی: “این زندگی بسیار صادقانه است! اگر بعد از ظهر زیاد تماشا کنید ، خوابیدن در شب دشوار خواهد بود … همین.

کنگ لی که به تازگی ازدواج کرده است ، همسر زیبای خود را

Ngoc Ha عکسی از یک عروس زیبا ارسال کرد ، بلافاصله شوهرش یک حرکت قابل توجه انجام داد

در زیر این تصویر ، بسیاری از افراد زیبایی عروس را تحسین می کنند و ورود به زندگی جدید Ngoc Ha را تبریک می گویند. قابل ذکر است که زبان جدید کانگ لی نیز در مورد همسرش “هام” اظهار نظر و “سرزنش” کرد. بسیاری از تعاملات با “خانم داو” با این نظر ارسال شده است ، همه فکر می کنند این زن و شوهر سرگرم کننده و بسیار شیرین هستند.

قبل از ازدواج در 2 ژانویه ، کنگ لی و نگوک ها 5 سال عشق و علاقه پرشور داشتند. عشق بین این دو باعث شده است که شخصیت خود را به شیوه ای مثبت تغییر دهند. اگر Ngoc Ha معمولاً فقط وقتی کار را می داند که او را دوست داشته باشد ، او نرم تر ، با اعتماد به نفس بیشتری می شود و آماده آشپزی برای شوهرش با غذاهای خوشمزه است. در مورد کنگ لی ، دوست داشتن نگوک ها به او کمک می کند تا از افراد اطرافش مراقبت کند و احساسات خود را به کسانی که دوستشان دارد نشان دهد.

کنگ لی که به تازگی ازدواج کرده است ، همسر زیبای خود را

کنگ لی که به تازگی ازدواج کرده است ، همسر زیبای خود را

کنگ لی و نگوک ها در مراسم ازدواج در 2 ژانویه برگزار شد. عکس: اینترنت

نگوک ها در سال 1988 متولد شد ، 15 سال جوانتر از کنگ لی ، و در حال حاضر خبرنگار فرهنگی یک روزنامه است. وی در حالی که هنوز عاشق کنگ لی بود ، بارها با دو همسر سابق این بازیگر دیدار کرده و این دو رابطه خوبی با آنها داشته اند. نگوک ها همچنین در میان دو فرزند خوانده شوهرش ، کیان و سینیگر بسیار محبوب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *