کنگره آمریکا پیروزی جو بایدن را تأیید کرد

کنگره آمریکا پیروزی جو بایدن را تأیید کرد

[ad_1]

سنا و مجلس نمایندگان ایالات متحده مخالفت با جورجیا و پنسیلوانیا را در رأی به جو بایدن رد کردند. جمهوری خواهان علاوه بر دو ایالت فوق ، با آرا elect انتخاباتی در آریزونا ، نوادا و میشیگان نیز مخالفت کردند ، اما همه بحث ها قبل از بحث و گفتگو شکست خورد.

کنگره آمریکا پیروزی جو بایدن 1 را تأیید کرد

کنگره پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن را تأیید کرد. عکس: اینترنت

گواهینامه ملی حمایت پس از حمله معترضان به حمایت از ترامپ در اوایل صبح امروز 7 ژانویه به پایتخت نشین ارائه می شود. جلسه مشترک کنگره ، که معمولاً یک مرحله تشریفاتی بود ، با حمله شورشیان به پایتخت ، ساعتها متوقف شد.

رویه های بعدی حدود ساعت 8:00 بعد از ظهر ، 6 ژانویه ، به وقت آمریکا ادامه یافت. معاون رئیس جمهور مایک پنس جلسه سنا را به ترتیب بازگرداند. آقای پنس گفت: “بیایید به کار خود برگردیم.”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، پس از تأیید مجلس نمایندگان ، جو بایدن را به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده ، با برنده شدن در کالج انتخابات ، تأیید کرد. تاریخ ریاست جمهوری “.

اگرچه من کاملاً با نتایج انتخابات مخالفم و واقعیت آن را تأیید می کند ، اما در تاریخ 20 ژانویه ، یک انتقال منظم صورت خواهد گرفت.“، ترامپ اعلام کرد.

“من همیشه می گویم ما به مبارزه ادامه خواهیم داد تا فقط آرای مشروع شمارش شود. اگرچه این پایان بزرگترین دوره اول تاریخ ریاست جمهوری است ، اما این دقیقاً همان چیزی است که آغاز جنگ برای ساختن دوباره آمریکا عالی.

(طبق CNN)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *