کمدین هوی لین “توسط پسرش” پذیرفته شد تا ماهیت و رفتار واقعی او را در زندگی واقعی آشکار کند

کمدین هوی لین “توسط پسرش” پذیرفته شد تا ماهیت و رفتار واقعی او را در زندگی واقعی آشکار کند

[ad_1]

نگوین هوانگ کوان (بن کوچک) – کمدین خوانده شده توسط کمدین Hoai Lin از روی عشق و دلهره پس از یک دوره “مخفی کردن” ، صادرات رسمی مجدد داشت. به تازگی ، پسر خوانده هوآی لین در مصاحبه ای با ZingNews ، شخصیت واقعی کمدین مرد را در زندگی واقعی “آشکار” کرده است.

کمدین هوای لین توسط پسرش به فرزندی پذیرفته شد تا ماهیت و آداب واقعی او را آشکار کند 1

کمدین هوی لین و پسر خوانده به نام بن. عکس اینترنتی

به گفته پسر خوانده ، در زندگی واقعی ، یک کمدین هوی لین شخصی که نسبت به کودکان از فرزندان خوانده گرفته تا فرزندان خود بسیار سختگیر است. این کمدین همیشه به فرزندان خود نحوه زندگی را می آموزد و در این حرفه توصیه های مفیدی می کند. علاوه بر این ، بن كوچك فاش كرد كه علاوه بر لحظات سختگیرانه در نحوه آموزش كودكان ، والدین خوانده Hoai Lin نرم و نرم است و كم كم از آنها مراقبت می كند. اگرچه کمدین مرد حاضر نمی شود ، اما او همیشه بی سر و صدا عقب است تا فرزندانش را تماشا و حمایت کند.

این نشان می دهد که چرا هوی لین ، کمدین ، ​​هنگام فرزندخواندگی ناراضی بود هوای لام از شغل خود برای پیگیری عشق در خیلی جوان غفلت کنید. کمدین پس از گفتن اینکه به هوی لام اهمیتی نمی دهد ، وقتی فرزندخوانده اش اشتباه خود را می بیند همیشه می بخشد.

کمدین هوی لین توسط پسرش به فرزندی پذیرفته شد تا ماهیت و رفتار واقعی او را آشکار کند 2

تصویری ساده و آشنا از کمدین Hoi Lin هر بار در پشت صحنه. عکس اینترنتی

هوی لین با کمکی همکارانش همیشه صادق و صمیمی و هماهنگ است. به همین دلیل است که در دو دهه گذشته کمدین مرد همیشه تصویری از بسیاری از همکاران بوده و همیشه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

>> همچنین مشاهده کنید: نه با ترفند ، هان تای تو جعلی همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را برای صدها میلیون فریب داد

به تازگی ، کمدین Hoai Lin کسی است که از هنرمند فقید چی تای در ویتنام مراقبت می کند. تصویری از هنرمند Hoai Lin با ابراز خم شدن برای تشکر از مردم به خاطر عشق به چی تای ، در سال گذشته به تصویری چشمگیر تبدیل شد.

کمدین هوی لین توسط پسرش به فرزندی پذیرفته شد تا ماهیت و رفتار واقعی او را افشا کند 3

کمدین Hoai Lin وقتی دست داد برای تشکر از همه کسانی که به دیدن هنرمند فقید چی تای آمدند متأثر شد. عکس اینترنتی

هوی لین که به عنوان یک کمدین محبوب شناخته می شود ، سبک زندگی بسیار ساده ای دارد. کمدین مرد برای نشان دادن ثروت خود از سبک زندگی نمایشی پیروی نمی کند ، بلکه به عنوان “دهقان” زندگی می کند.

>> همچنین مشاهده کنید: هو نگوک ها و رابطه واقعی او با مادرشوهرش بعد از حدس و گمانهای زیاد

کمدین Hoai Lin پس از صرف هزینه برای ساخت To Church ، ظاهر خود را در رسانه ها محدود کرد ، به ویژه با عدم شرکت در بازی های تلویزیونی. پس از مدتی غیبت ، این هنرمند مرد رسماً به تعدادی از برنامه های Tet بازگشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *